هشتگ پرطرفدار ، 17 مه 2021 – سرویس اشتراک توییتر ؛ درگیر کردن یک کارگر از راه دور ؛ Ransomware به خدمات بهداشتی ایرلند حمله می کند


توییتر سرویس اشتراک خود را فاش می کند ، استخدام یک کارگر از راه دور مورد سوال است و سرویس های بهداشتی ایرلند مورد حمله باج افزار قرار گرفته اند.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 17 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

توییتر یک سرویس چند سطحی به نام Twitter Blue را معرفی می کند. اگرچه مشخص نیست که سرویس اشتراک توییتر چه زمانی ظاهر می شود ، غول رسانه های اجتماعی می گوید تعدادی از ویژگی های جدید را آزمایش کرده است. این ویژگی های آزمایش شده شامل امکان لغو توییت ها و هزینه استفاده از برنامه داشبورد Tweetdeck و Super Follows است.

مدیر عامل WeWork ، Sandip Matrani ، کارمند را توصیف می کند که می خواهد به دفتر خود برگردد. وی گفت: “کسانی که کمترین اشتغال را دارند کار در خانه بسیار راحت است.” مجله ی وال استریت در مصاحبه بخاطر داشته باشید که مدل کسب و کار WeWork برای کارمندان اداری متصل است و لینکدین و سایر متخصصان شبکه های اجتماعی خیلی سریع به این موضوع اشاره کردند. بسیاری دیگر اخراج کرده اند و خاطرنشان کردند که بهره وری در بسیاری از موارد افزایش یافته است و مشکلات مربوط به دور بودن و خستگی مقیاس ناشی از برنامه ریزی بیش از حد است.

خدمات بهداشتی ایرلند به تقاضای 20 میلیون دلاری برای خرید فناوری رسیده است

سرانجام ، Bleeping Computer از حمله باج افزار به سرویس بهداشتی ایرلند خبر داد. این نشریه می گوید که مرکز بهداشت از پرداخت 20 میلیون دلار طلب باج به باند Conti خودداری کرده است ، زیرا هکرها کامپیوترها را رمزگذاری کرده و خدمات درمانی کشور را مختل کردند. در پاسخ به این حمله ، سیستم های IHS روز جمعه خاموش شدند. قطع فناوری اطلاعات منجر به بی نظمی گستردهمنجر به دسترسی محدود به موارد تشخیصی و سوابق پزشکی ، خطاهای رونویسی به دلیل یادداشت های دست نویس و کندی زمان پاسخ به مراجعه به مراکز درمانی.

حتما بخوانید:
رشته طراحی دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی چیست - مجله دکونیوز

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید