هشتگ پرطرفدار ، 16 جولای – تبلیغات فیس بوک ؛ Netflix به بازی های ویدیویی نگاه می کند. اپل می گوید: “اکنون بخر ، بعداً پرداخت کن”


فیس بوک و تبلیغ کنندگان پس از تغییر سیاست های اپل با یکدیگر اختلاف دارند ، نتفلیکس وارد بازار بازی های ویدیویی می شود و اپل به دنبال راهی جدید برای پرداخت هزینه به مشتریان است.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 16 ژوئیه است و من تام لی میزبان شما هستم.

کاربران فیس بوک در iOS به لطف آخرین به روزرسانی iOS 14.5 اپل ، ردیابی برنامه های مختلف را رها می کنند و تبلیغات را در مورد اطلاعات مربوطه کوتاه می کند. شرکت تحلیلگر Branch گزارش داد که 25٪ از کاربران iOS بسیار ناچیز درگیر ردیابی هستند و این مسئله برای تبلیغ کنندگان فیس بوک بسیار دشوار است که ببینند آیا تبلیغات آنها کار می کند یا خیر. همچنین برای فیس بوک مشکل امتناع گسترده در جلوگیری از نمایش محصولات به مشتریان بالقوه جدید یا هدف قرار دادن کاربران تکراری است. در حالی که فیس بوک از پاسخ به درخواست بلومبرگ خودداری کرد ، این شرکت گفت که در تلاش است ویژگی های جدیدی را برای جبران داده های از دست رفته از جمله تحویل تبلیغات بر اساس داده های ذخیره شده در دستگاه کاربر ایجاد کند.

نت فلیکس در تلاش است تا جهشی جسورانه به دنیای بازی های ویدئویی داشته باشد تا بتواند فراتر از تلویزیون و سینما گسترش یابد. بر اساس گزارش بلومبرگ ، غول پخش جریانی مدیر عامل سابق الکترونیک آرتز را برای هدایت تلاش استخدام کرده است ، امیدوار است که تا سال آینده جریان بازی های ویدیویی را ارائه دهد. با این اقدام ، نتفلیکس در تلاش است تا جایگاه خود را در یک بازار جریان به طور فزاینده اشباع گسترش دهد ، به ویژه پس از اضافه کردن مشترکان جدید کمتر از انتظار در سه ماهه گذشته. این اقدام باعث می شود Netflix اولین سرویس پخش جریانی عمده ای باشد که انگشت خود را به صنعت بازی فرو می برد و توجیه افزایش قیمت ها در سال های آینده را آسان تر می کند.

حتما بخوانید:
اسباب بازی تغییرات: 5 عملی پیشنهادات

سرانجام ، گفته می شود که اپل سعی دارد مدل “خرید کن ، بعداً بپرداز” را برای خرید از Apple Pay معرفی کند. این سرویس که گفته می شود بعداً Apple Pay نامیده می شود ، با Goldman Sachs در زمینه وام های مورد نیاز برای اقساط کار خواهد کرد. این دومین سرمایه گذاری است که گلدمن ساکس با اپل همکاری کرده است. اولین مورد البته Apple Card است ، اگرچه ویژگی Pay After با کارت ارتباط نخواهد داشت. این سرویس یا شامل چهار پرداخت بدون بهره هر دو هفته یا یک برنامه پرداخت طولانی تر برای چندین ماه شامل سود است. در حال حاضر مشخص نیست که چه زمانی اپل ایده جدید خود را اعلام خواهد کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید