هشتگ پرطرفدار ، 14 ژوئیه – گوگل جریمه می شود (دوباره). کار از راه دور برای پرداخت ضرر دارد. پیشنهادات YouTube داغ است


گوگل با جریمه های سنگین یک سازمان بازار فرانسه روبرو می شود ، کار از راه دور می تواند احتمال تبلیغ را متوقف کند و الگوریتم Youtube با خطایی روبرو می شود.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 14 ژوئیه است و من تام لی میزبان شما هستم.

گوگل 500 میلیون یورو به دلیل عدم رعایت دستورات مقامات برای مذاکره با ناشر اخبار حق چاپ حق چاپ فرانسه جریمه شده است. این جریمه زمانی اعمال می شود که علیه غول های آنلاین مانند گوگل و فیس بوک فشار آورده شده است تا درآمد بیشتری را با آژانس های خبری تقسیم کنند. بسیاری از ناشران خبری فرانسه ، گوگل را به عدم توافق در مذاکره با حسن نیت برای یافتن نقاط مشترک متهم کرده اند ، در حالی که گوگل می گوید در جریمه ها تلاش آنها برای دستیابی به توافق در نظر گرفته نشده است. مقامات فرانسوی اکنون انتظار دارند که گوگل طی دو ماه آینده پیشنهادهایی درباره نحوه جبران خسارت به محتوای خبرگزاری ها و سایر ناشران ارائه دهد. عدم انجام این کار منجر به جریمه های اضافی می شود.

کار در خانه مزایای زیادی دارد ، اما مجله ی وال استریت خاطرنشان می کند افرادی که به صورت دورگه یا دور کار کار می کنند ممکن است در هنگام کسب تبلیغات و تبلیغات در معرض آسیب باشند. در داستانی روز دوشنبه ، WSJ توضیح داد که با وجود داده هایی که تفاوت قابل توجهی در بهره وری بین کارمندان در خانه و دفتر نشان نمی دهد ، مدیران به طور مداوم کارکنان شخصی را به عنوان عملکرد بهتر ارزیابی می کنند. علاوه بر این ، WSJ اعلام کرد که این اخبار به ویژه با توجه به شکاف جنسیتی قابل توجهی در کسانی که ترجیح می دهند به کار خود در خانه ادامه دهند ، نگران کننده است. کارشناسان امیدوارند که شرکت ها کارکنان خود را به یک اندازه ارزیابی کنند و اطمینان حاصل کنند که شکاف پرداختی رخ نمی دهد.

حتما بخوانید:
بهترین مارک ضد یخ

سرانجام ، یک مطالعه جدید توسط بنیاد موزیلا نشان داد که الگوریتم یوتیوب محتوای آزار دهنده و گمراه کننده دارد. این یافته ها از یک نظرسنجی از بیش از 37000 شرکت کننده حاصل شده است ، هر یک از آنها یک برنامه افزودنی مرورگر را نصب کرده اند که به آنها امکان می دهد فیلم هایی را که برای آنها نگران کننده است گزارش دهند. محققان سپس فیلم های برچسب گذاری شده را بررسی کردند تا ببینند آیا آنها دستورالعمل های انجمن YouTube را نقض می کنند یا خیر. این گزارش خاطر نشان می کند که 71٪ از فیلم های گزارش شده توسط الگوریتم YouTube توصیه می شود و حاوی فیلم هایی با موضوعات مختلف نگران کننده مانند نظریه های توطئه بی اساس است. در پایان ، یوتیوب حدود 200 مورد گزارش شده را حذف کرد ، اگرچه این تعداد تنها حدود 9 درصد از کل ویدیوهای دارای برچسب را نشان می دهد. در بیانیه ای ، سخنگوی یوتیوب یافته های این نظرسنجی را به چالش کشید ، و توضیح داد که پارامترهای محتوای مزاحم به وضوح بیان نشده است ، در حالی که اشاره کرد که چهره های عمومی YouTube نشان می دهد که در نهایت کمتر از 1٪ از کل “محتوای مرزی” توصیه شده توسط مصرف می شود مصرف کنندگان

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
انواع سرطان تیروئید، طول عمر بیماران و عوامل خطرساز - سالم زیبا


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید