[ad_1]

قانون گذاران می خواهند زاکربرگ اینستاگرام را برای کودکان حذف کند ، شبکه های اجتماعی ما را از هم جدا می کنند و در طی یک حمله سایبری به خط لوله ایالات متحده ، کارشناسان می گویند دولت ها باید امنیت سایبری را جدی تر بگیرند.

این همه اخباری است که امروز وجود دارد ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید. چهارشنبه 12 ماه مه است و من تام لی میزبان شما هستم.

بیش از 40 وکیل از فیس بوک خواستار توقف برنامه های فن آوری اینستاگرام برای کودکان هستند

طرح فیس بوک برای اعمال اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال از قبل با مخالفت شدیدی روبرو شده است. روز دوشنبه ، 44 دادستان کل ایالات متحده نامه ای به مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک امضا کردند و از او خواستند که این ایده را کنار بگذارد. شرایط و ضوابط عمومی اینستاگرام کودکان زیر 13 سال را از استفاده از این سیستم عامل منع می کند ، اما سیستم سختگیری برای تأیید سن وجود ندارد. فیس بوک می گوید پلتفرمی که به طور خاص برای گروه سنی پایین تر طراحی شده به والدین امکان کنترل بیشتر بر روی آنچه فرزندان آنها انجام می دهند خواهد داد. اگرچه روی کاغذ خوب به نظر می رسد ، اما برخی افراد آن را خریداری نمی کنند و ادعا می کنند که این فقط راهی برای بازاریابی آن برای کودکان خردسال است. در نامه دادستان کل به زاکربرگ اشاره شده است که کودکان خردسال ممکن است چیزی را که برای به اشتراک گذاشتن در اینترنت مناسب است و یا ثبات محتوای آنها را درک نکنند.

نظرسنجی: تقریباً دو سوم آمریکایی ها می گویند سیستم عامل های شبکه های اجتماعی ما را از فناوری جدا می کنند

آیا قرار است در شبکه های اجتماعی بیشتر بحث کنید؟ تو تنها نیستی. یک نظرسنجی جدید NBC نشان داد که اکثر آمریکایی ها معتقدند که شبکه های اجتماعی باعث تقسیم مردم می شود. طبق آمار وی ، 66 درصد افراد مسن آمریکایی حداقل یک بار در روز از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و 64 درصد معتقدند که شبکه های اجتماعی کارهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن انجام می دهند. تنها 27 درصد معتقدند که شبکه های اجتماعی مردم را متحد می کند. در طول سال ها ، رسانه های اجتماعی از الگوریتم های هوش مصنوعی برای مشخصات دهی به برنامه های خود و ارائه محتوایی که مناسب منافع آنها باشد ، استفاده کرده اند. این یک مجازی ایجاد می کند دوربین اکو جایی که اعتقادات مصرف کننده تقویت می شود. علاوه بر این ، همه چیز از رابط کاربری آنها گرفته تا محتوا تغییر کرده است تا حد امکان اعتیاد آور باشد. در سال 2020 آمارشناس می گوید تعداد کاربران فیس بوک در کانادا 25.19 میلیون نفر بود و پیش بینی می شود تا سال 2025 به 26.75 میلیون نفر برسد. شیوع فعلی استفاده از فیس بوک در کانادا حدود 64 درصد از جمعیت است.

سرانجام ، امنیت سایبری طعم هفته ای شد که یک حمله باج افزار باعث توقف عملیات مهم خط لوله انتقال نفت ایالات متحده شد. اکنون ، کارشناسان مجدداً بر خطراتی که برای زیرساخت های حیاتی ما ایجاد می کنند ، تأکید می کنند. کریستین لوپرخت ، استاد دانشگاه کوین ، اتاوا را به دلیل عدم اولویت قرار دادن امنیت سایبری مورد انتقاد قرار داده است. عدم علاقه دولت در بودجه ناچیز بودجه فدرال منعکس شده است. لوپرشت به ویژه خطرات باج افزار را برجسته کرد و آن را پرکارترین تهدید برای امنیت سایبری امروز خواند.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

ایندکسر