هشتگ پرطرفدار ، 10 مه 2021 – ویژگی ATT اکثر کاربرانی مانند اپل ؛ حمله سایبری خط لوله را متوقف می کند. WhatsApp چیست؟


محققان می گویند تنها چهار درصد از کاربران آیفون در ایالات متحده موافقت کرده اند که پس از به روزرسانی دستگاه خود ، برنامه ها را ردیابی کنند ، یک حمله سایبری خط لوله ایالات متحده را خاموش کرده و WhatsApp مهلت 15 مه خود را برای تصویب سیاست حفظ حریم خصوصی خود لغو می کند ، اما این یک ترفند است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه است ، 7 مه و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

فقط 4٪ از کاربران آیفون در ایالات متحده به برنامه ها اجازه می دهند که پس از به روزرسانی iOS از این فناوری ، آنها را ردیابی کنند

پس از آنکه اپل ویژگی شفافیت ردیابی برنامه خود را در اواخر آوریل منتشر کرد ، گزارش جدیدی گفت تنها چهار درصد از کاربران آیفون در ایالات متحده موافقت کرده اند که به برنامه ها اجازه دهند آنها را بر روی دستگاه خود ردیابی کنند. گزارشی از شرکت تحلیلی Verizon ، Flurry ، می گوید که این تعداد در مورد اعداد جهانی به 12 درصد می رسد ، اما هنوز بهترین خبر برای شرکت هایی مانند فیس بوک نیست که از فروش داده های شما به تبلیغ کنندگان سود برده اند. کاربرانی که می خواهند بدون رد مجوزهای هر برنامه به صورت جداگانه ، ردیابی را کاملاً خاموش کنند ، می توانند “به برنامه ها اجازه داده شود به ردیابی نیاز داشته باشند” را به تنظیمات حریم خصوصی آیفون تغییر دهند.

نیروهای حمله سایبری یکی از بزرگترین خطوط لوله در ایالات متحده را تعطیل می کنند: خط لوله استعماری می گوید 5500 مایل از خط لوله را که 45 درصد از سوخت خود را از سواحل شرقی فن آوری حمل می کند ، خاموش کرده است.

به گزارش واشنگتن پست ، این حمله سایبری 5500 مایل خط لوله ایالات متحده را متوقف كرد كه تقریبا نیمی از ذخایر سوخت ساحل شرقی را حمل می كرد. Colonial Pipeline به این نشریه گفت که حمله سایبری روز جمعه انجام شد و شامل باج افزار بود. این شرکت می گوید خدمات شرکت امنیت سایبری شخص ثالث و همچنین مجریان قانون و سایر آژانس های فدرال را به دست آورده است.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 3 مارس 2021 - رمز عبور سرقت شده منجر به هک یک شرکت اعتباری می شود. پیمانکار فرعی متهم به تخلف ؛ چرا کد وب سایت باید محافظت شود؟

سرانجام ، گزارش های متعدد تأیید می کنند که واتس اپ حساب های کاربری را که از پیوستن به خط مشی رازداری جدید آن امتناع می ورزند ، حذف نخواهد کرد. در بیانیه ای به Android Central، واتس اپ تأیید کرده است که اگرچه حسابها را فوراً خاتمه نمی دهد ، اما کاربرانی که شرایط جدید را قبول نمی کنند ، فقط “عملکرد حساب محدود” دارند تا زمانی که این کار را انجام دهند. در حال حاضر ، این به معنای از دست دادن دسترسی به لیست گپ شما است ، اما شما همچنان می توانید اعلان ها را مشاهده کرده و به آنها پاسخ دهید و همچنین به تماس های صوتی و تصویری پاسخ دهید. پس از چند هفته ، WhatsApp تمام اعلان ها و تماس های دریافتی با حساب شما را خاموش می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش خود یا به جلسه روزانه Google Home اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. و قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید