هشتگ پرطرفدار؛ خزانه داری آمریکا هک کرد ؛ RAW را با اپل ضبط کنید


قطع گوگل میلیون ها کاربر جیمیل ، که به هکرهای روسی مظنون به نقض خزانه داری ایالات متحده مرتبط بوده اند را تحت تأثیر قرار داده است و اکنون می توانید با به روزرسانی جدید اپل عکس های RAW بگیرید.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 15 دسامبر است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

====

دیروز گوگل با اقامت چشمگیر مواجه شد و اکثر 1.5 میلیارد کاربر در Gmail و تعدادی از خدمات از جمله YouTube ، Gmail ، Google Suite و Google Maps را تحت تأثیر قرار داد. با شروع حدود 6:30 صبح به وقت شرقی ، وقفه جهانی شد و حدود 45 دقیقه طول کشید. دلیل آن ناشناخته است ، اما به نظر می رسد ابزار احراز هویت گوگل است که برای حساب های کاربران اعمال می شود. دستگاه هایی مانند بلندگوهای خانگی و Nest نیز تحت تأثیر قرار گرفتند. همه خدمات قبلاً بازیابی شده اند.

====

خزانه داری آمریکا توسط هکرهای تحت حمایت دولت خارجی – منابع فناوری هک شد

====

برخی از به روز رسانی های مهم در مورد هک FireEye. تیم های امنیتی که سازمان های آنها از سیستم عامل مدیریت Orion SolarWinds Orion استفاده می کنند ، پس از انتشار گزارش هایی مبنی بر آلوده شدن آخرین به روزرسانی های امنیتی این سیستم عامل به بدافزار ، در تلاش برای کنترل خسارت هستند. این امر منجر به نقض چندین داده از جمله هک در هفته گذشته ارائه دهنده امنیتی FireEye شده است. رویترز گزارش داده است که هکرهای روسی در حال نظارت بر ترافیک ایمیل های داخلی در وزارت خزانه داری آمریکا هستند. اعتقاد بر این است که نرم افزارهای جاسوسی با استفاده از آسیب پذیری SolarWinds دسترسی پیدا کرده اند. SolarWinds با خدمات دولتی ، نظامی و اطلاعاتی قرارداد دارد. این هکینگ حتی به آخر هفته گذشته جلسه شورای امنیت ملی در وایت هاوس منجر شد.

حتما بخوانید:
برای خرید لابستر شاخدار چه ویژگی هایی را باید مد نظر قرار داد؟

=====

برای دوستداران عکاسی ، اپل iOS 14.3 با ProRAW برای آیفون 12 پرو و ​​12 پرو مکس وارد شد. این قالب امکان استفاده از محاسبات پردازش تصویر اپل با انعطاف پذیری پس از پردازش پرونده RAW را فراهم می کند. این به روزرسانی همچنین شامل پشتیبانی از Fitness Plus است که یک سرویس تمرینی جدید مبتنی بر اشتراک ، بهبود تقاضا برای برنامه Apple TV و به روزرسانی هدفونهای جدید Airpod Max است. [Twitter thread]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم که ممنونم برای شنیدن.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید