هشتگ محبوب – Coinbase عمومی می شود؛ غرش سلطنتی تیتانیوم فنی ؛ مقابله با خستگی مقیاس پذیر


همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 2 مارس است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

تب اخیر ارز رمزنگاری شده کارگزاران دیجیتال Coinbase Global را به عموم مردم تبدیل کرده است. بیت کوین و اتریوم می گویند بیش از 43 میلیون سرمایه گذار و 455 میلیارد دلار معامله دارند. او همچنین قصد دارد سهام خود را در Nasdaq در یک لیست مستقیم قرار دهد. این یک نقطه عطف است زیرا Coinbase به اولین مبادله رمزگذاری بزرگ ایالات متحده در فهرست تبدیل می شود. در LinkedIn ، این یک فن آوری سودآور تک شاخ خوانده شد ، با سود 322 میلیون دلار در سال 2020 ، در مقایسه با ضرر 30 میلیون دلار در سال 2019. حرکت های بزرگ برای Coinbase.

برای یک ماراتن با تیتان های فنی آماده شوید. اکونومیست گزارش می دهد که روزهای آرام غول های فناوری در احترام به سرزمین های یکدیگر به زودی پایان می یابد. در عوض ، تیتان های فناوری Big Big – اپل ، الفبای ، آمازون ، فیس بوک و مایکروسافت – تشنه منابع جدید درآمد هستند. به عنوان مثال ، به روزرسانی اختیاری سیستم عامل تلفن همراه اپل در بهار به آیفون می آید. به کاربران امکان می دهد با ردیابی برنامه ها از ردیابی آنلاین خودداری کنند. البته فیس بوک که بیشتر درآمد تبلیغاتی خود را دارد ، از این بابت چندان خوشحال نیست. با گرم شدن رقابت این احتمالاً فقط نوک کوه یخ است. این انعکاس مختصری از وضعیت فعلی فضای فناوری است ، زیرا این غول ها فشار بیشتری به یکدیگر وارد می کنند و در مورد امنیت و محرمانه بودن داده ها با نظارت بیشتر توسط کارشناسان امنیت و اخلاق مواجه می شوند. [LinkedIn]

حتما بخوانید:
اینجاست چرا 1 میلیون مشتریان داخل ایالات متحده لباس بچگانه هستند

اوه ، عالی ، یک جلسه مقیاس دیگر … خسته شده اید؟ اگر باشید خوب است ، زیرا خستگی مقیاس بندی واقعی است. ما قبلاً در این مورد صحبت کرده ایم ، اما دانشگاه استنفورد اولین مطالعه بررسی شده توسط همتا را در مورد خستگی خستگی منتشر کرده است و دریافت که افراد دائماً مستقیماً به یکدیگر نگاه می کنند و آن را بیش از حد صمیمی نشان می دهند. علاوه بر این ، ارسال پیام های غیر کلامی از طریق زبان بدن به راحتی امکان پذیر نیست و دیدن خود برای مدت طولانی نیز می تواند استرس زا باشد. پس چه می توانیم بکنیم؟ بایگانی کنید … صفحه خود را در نمای گالری قرار دهید تا احساس کنید از دور با دیگران صحبت می کنید. استراحت کنید. حتی اگر پنج دقیقه از جلسه شما بگذرد. به طور مداوم به خود نگاه نکنید ، آن را تنظیم کنید تا نور مناسب داشته باشد و از چشم دور باشید. دوربین خود را طوری تنظیم کنید که فضای وسیع تری را پوشش دهد تا در همه حال آنقدر به لپ تاپ خود نزدیک نباشید. تمام مدت نشستن به صورت ایستاده می تواند طاقت فرسا باشد. یا … شاید ما فقط باید دوباره به تلفن ها بچسبیم؟ [LinkedIn]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

حتما بخوانید:
دستگاه های سامسونگ چهار سال به روزرسانی امنیتی دریافت می کنند ، یکی بیشتر از تلفن های Pixel


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید