هشتگ محبوب 27 ژوئیه – سلب حقوق گمرکی برای وسایل نقلیه الکتریکی. ابزار گفتاری هوش مصنوعی برای انتشار اخبار جعلی؟ و تلسا فریب ماه را می خورد


تحقیقات جدید یک افسانه دیرینه در مورد وسایل نقلیه الکتریکی ، ابزار گفتاری هوش مصنوعی را نگران کرده و برخی از کارشناسان را نگران کرده و اتومبیل های خودکار تسلا را مورد اصابت قرار داده است.

این همه اخبار فناوری است که هم اکنون در روند است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 27 جولای است و من تام لی میزبان شما هستم.

به نظر می رسد یک مطالعه جدید توسط شورای حمل و نقل بین المللی پاک یک افسانه دیرینه در مورد اتومبیل های برقی را بر هم زده است. مطالعه ای که هفته گذشته منتشر شد نشان داد که اتومبیل های برقی به دلیل “شبکه برق کثیف” به اندازه اتومبیل های گازسوز آلودگی ندارند. ICCT دریافت که میزان انتشار گازهای گلخانه ای در چرخه زندگی یک ماشین الکتریکی در اروپا 69٪ کمتر از یک وسیله نقلیه گازسوز معادل است. در حالی که سایر مناطق کره زمین به اندازه اروپا کارآمد نبوده اند ، این مطالعه خاطر نشان می کند که ادامه کربن زدایی شبکه برق جهانی احتمالاً شکاف پیش رو را بیشتر می کند. این مطالعه همچنین خاطر نشان می کند که با وجود تفاوت چشمگیر ، انتشار گازهای گلخانه ای از سراسر جهان برای رسیدن به سطح توافق نامه پاریس همچنان باید به طور چشمگیری کاهش یابد.

فناوری هوش مصنوعی در حال ظهور ، که به کاربران امکان می دهد از گفتار انسانی تقلید کنند ، ترس از عواقب آن را بر جای می گذارد. به دنبال داستان مردی که از ابزاری به نام Project December برای بازآفرینی نامزد فقید خود در قالب چت بات استفاده می کند ، سازنده ابزار هوش مصنوعی نگران است که آیا می توان از آن برای انتشار اطلاعات غلط استفاده کرد. پروژه دسامبر که با استفاده از مدل AI GPT-3 ساخته شده است ، یکی از پیچیده ترین برنامه های زبان هوش مصنوعی تا به امروز است. با این حال ، کارشناسان نگرانند که بتوان از این ابزار برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده کرد ، در نتیجه تعیین اینکه محتوای واقعی چیست و کدام یک نادرست است ، دشوار است. شرکت پشت این ابزار ، OpenAI ، در حالی که دسترسی به “فرصت دادن به مردم” برای یادگیری “پیامدهای اجتماعی” فن آوری جدید را محدود می کند ، در حال راه اندازی پروژه است.

حتما بخوانید:
فلسفه بومی گرایی فراملی زوهو او را برای یک همه گیری آماده کرد

سرانجام ، وسایل نقلیه خودران تسلا به دلیل رنگ ماه به توده ضرب المثلی در جاده برخورد کرده اند. تسلا اخیراً اعلام کرده است که هر کاربر تسلا می تواند مشترک شود تا ویژگی های کاملاً خودران خود را در اوایل ماه جاری دریافت کند ، اما یک ویدیو از یک کاربر توییتر با دستگیره JordanTeslaTech یک خطای ناراحت کننده ، هرچند طنزآمیز را در سیستم آنها نشان داده است. این ویدئو در توییتر که پنجشنبه گذشته منتشر شد ، نشان می دهد که ماشین تسلا ماه کامل را در افق جلوی چراغ راهنمایی زرد از دست می دهد و بارها سعی در کاهش سرعت دارد. در عکس ، ماه درست در مقابل کاربر است ، در حالی که رنگ و فاصله تصویری قابل درک از فناوری کنترل هوش مصنوعی از جلو آمدن چراغ راهنمایی ایجاد می کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا تسلا از مشکل آگاه است و قصد دارد یک رفع اشکال را منتشر کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
برندینگ دیجیتال چیست؛ برندسازی دیجیتال به زبانی ساده
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید