هشتگ محبوب 19 ژوئیه – WhatsApp در چندین دستگاه ؛ فیلم ها به صورت شکلک برمی گردند. هیچ روزی در سال 2021 وجود ندارد


WhatsApp ویژگی جدیدی را برای دستگاه های مختلف آزمایش می کند. Clippy برای بازگشت به عنوان شکلک در محصولات Microsoft 365 و Prime Day آمازون رسما در کانادا لغو شده است.

اینها همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر هستند ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 19 ژوئیه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

محبوبیت واتس اپ نیازی به معرفی ندارد. طبق برنامه فیس بوک این برنامه بیش از دو میلیارد کاربر دارد. گفته شد ، این برنامه فقط در گذشته برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس بوده است. با این حال ، واتس اپ اکنون در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به افراد امکان ارسال پیام به چندین دستگاه را می دهد ، این تغییر خواهد کرد. ویژگی جدید که مکمل واتس اپ وب خواهد بود ، گامی به سوی “معماری چند دستگاهی” است و بازنگری در نحوه کار برنامه است. پس از انتشار ، ویژگی های WhatsApp با رقبای آن Signal که از همان طرح رمزگذاری استفاده می کند که WhatsApp بر اساس آن ساخته شده است ، برابرتر خواهد بود.

در اینجا نوعی دلتنگی به وجود می آید. کاربران مایکروسافت آفیس در دهه 1990 بدون شک Clippy ، دستیار مجازی مایکروسافت را که همیشه آماده ارائه منوی راهنما بود ، به یاد می آورند. اگرچه Clippy نزدیک به 15 سال در مایکروسافت آفیس غایب است ، اما به عنوان یک شکلک برمی گردد. Clippy جایگزین شکلک های گیره کاغذی در محصولات Microsoft 365 ، از جمله خدمات ابری مایکروسافت و نسخه آنلاین Office خواهد شد. مایکروسافت در ابتدا قصد دارد در صورت دریافت پیام 20،000 پسندیدن در توییتر ، این تغییر را ایجاد کند. اما ساعاتی بعد ، این پست بیش از 100000 لایک به دست آورد. و این درست است ، میراث کلیپی ادامه دارد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 29 ژوئن 2021 - قوانین گفتار نفرت کانادایی ؛ وضعیت سهام توت سیاه هوش مصنوعی بازی خواستگاران خواستگاری

صبح دوشنبه اندکی افت ، اما آمازون روز نخست به دلیل همه گیری لغو شد. در بیانیه ای به فروشندگان گفته شد که آمازون در ابتدا گفته بود که Prime Day در کانادا به تأخیر می افتد ، اما به دلیل نگرانی در مورد ایمنی کارمندان ، تصمیم به لغو آن گرفت. اگرچه این شرکت گفته است که برای به حداقل رساندن ضرر و زیان با فروشندگان همکاری نزدیک خواهد کرد ، اما احتمالاً ضربه جدی به همه شرکت کنندگان خواهد بود. برای قرار دادن موضوعات در چشم انداز ، سال گذشته Prime Prime آمازون 3.5 میلیارد دلار از فروش جهانی را گزارش داد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود ، در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید. همچنین ، قسمت بعدی Hashtag Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بخرید متشکرم برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید