هشتگ روند – Ticketmaster یک حریف را هک می کند. اپل فروشگاه های خود را در انگلیس متوقف می کند. بیشتر مزخرفات توطئه 5G


Ticketmaster اعتراف می کند که یک شرکت رقیب را قبل از شروع فعالیت خود هک کرده است ، اپل به طور موقت تمام فروشگاه های دیگر را در انگلیس تعطیل کرد و برای یک تئوری مدرن 5G برای پدال گیتار آماده شد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 6 ژانویه است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.


Ticketmaster اعتراف می کند که یک شرکت رقیب را قبل از اینکه بخاطر فناوری از کار خارج شود ، هک کرده است

Ticketmaster اعتراف کرد که یک شرکت رقیب را قبل از اینکه از کار خارج شود ، هک کرده است. آنها این کار را با استفاده از رمزهای عبور دزدیده شده و حدس زدن URL ها برای دسترسی به داده های حساس انجام دادند. Ticketmaster موافقت کرده است 10 میلیون دلار جریمه بپردازد ، که این یک قانون نقض قانون کلاهبرداری و سوuse استفاده رایانه ای ، نفوذ رایانه ای برای سود تجاری یا سود مالی خصوصی است. همه اینها با کمک کارمندی اتفاق افتاد که قبلاً در یک شرکت رقیب کار کرده بود. Ticketmaster تأیید کرد که این کارمند اعتبار ورود به سیستم را برای چندین حساب از طریق ایمیل ارسال کرده است که حریف از آنها برای مدیریت فروش بلیط قبل از فروش استفاده کرده است.

====

اپل به طور موقت تمام فروشگاه های دیگر اپل در انگلیس را از طریق فناوری تعطیل می کند

اپل موقتاً تمام فروشگاه های دیگر اپل در انگلیس را تعطیل کرده است. این به دلیل COVID-19 است که اپل را مجبور کرده است بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی در کالیفرنیا ، مکزیک ، برزیل و اسکاتلند را تعطیل کند. این ممکن است تفاوت چشمگیری برای خریداران نداشته باشد زیرا بسیاری از آنها از ماه نوامبر امکان ورود به فروشگاه ها را ندارند. اپل فقط در مواردی که خریداران می توانند سفارشات آنلاین بگیرند اما اجازه مرور ندارند ، استفاده از فروشگاه های کلیکی و مجموعه ای را که به آنها خدمات اکسپرس نیز می گویند ، آغاز کرده است.

حتما بخوانید:
مزایای فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی نسبت به بازار

====

نظریه پردازان توطئه در حال چرخش تراشه کنترل ذهن 5G Covid هستند که در واقع یک پدال گیتار فناوری است

سرانجام – فقط ژانویه ، اما آیا شما آماده یک تئوری دیگر برای توطئه 5G هستید؟ یک تصویر ویروسی از یک نمودار وجود دارد که حلقه های آن را ایجاد می کند ، که توطئه کنندگان تراشه 5G معتقدند بخشی از واکسن COVID-19 است. اما در حقیقت مدار یک مدار پدال گیتار است. یکی از نظرات گزارش ایندیپندنت می خواند: “روس ها موفق شدند نانو شیشه ها را از واکسن Pfizer حذف کنند و یک نمودار عملکردی منتشر کردند!” آنچه ممکن است توطئه گران واقعاً دوست داشته باشند متنی است که می گوید “نمودار تراشه Covid 5G” و “محرمانه”. خوب ، حداقل آنها هیچ برج 5G را نسوزاندند.


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید و به یاد داشته باشید ، برای بقیه این هفته ، ما می خواهیم شما را به ما بگویید که بزرگترین داستان فناوری در سال گذشته کانادا چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان در یک قرعه کشی شرکت می کنند تا شانس برنده شدن لیوان IT World Canada را بدست آورند! من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید