هشتگ روند – Salesforce Slack را خریداری می کند. ناخن کیهانی Shopify داده های فروش Cyber ​​Monday را به اشتراک می گذارد


Salesforce می گوید که این شرکت Slack را خریداری می کند ، زباله های فضایی با استفاده از میخ غول پیکر از سال 2025 آغاز می شود و فروش Shopify در حال افزایش است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 3 دسامبر است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

=====

Salesforce قرار است برنامه 27.7 میلیارد دلاری Slack Workplace Chat را به دست آورد. این یکی از بزرگترین دستاوردهای فناوری – و یکی از بزرگترین دستاوردهای نرم افزار – در همه زمان ها است. بزرگان دیگر Whatsapp را در سال 2014 با 19 میلیارد دلار ، مایکروسافت Linkedin را با 26 میلیارد دلار و AMD Xilinx را با 35 میلیارد دلار در سال جاری خریداری کردند. مدیر عامل Salesforce مارک بنیوف در مرز گفت که “این مسابقه ای است که در بهشت ​​ساخته شده است.” با این خرید ، Slack به رابط کاربری جدید Salesforce Customer 360 تبدیل خواهد شد.

=====

آژانس فضایی اروپا از یک پنجه غول پیکر برای به دست آوردن زباله های فضایی استفاده خواهد کرد – ESA اولین ماموریت فعال برای حذف بقایای فضایی را در سال 2025 از این فناوری آغاز خواهد کرد

آشغال های فضایی. این اولویت بعدی آژانس فضایی اروپا و شرکت پرتاب ClearSpace SA سوئیس است. آنها از یک پنجه غول پیکر برای مأموریت زباله های فضایی از سال 2025 استفاده خواهند کرد. در اکتبر 2019 ، شبکه نظارت فضایی ایالات متحده گزارش کرد که تقریباً 20،000 شی objects مصنوعی به دور زمین می چرخند ، از جمله بیش از 2200 ماهواره عملیاتی. ESA در بیانیه مطبوعاتی گفت ، اکنون این ناخن به پاکسازی آوار فقط در انتظار سقوط به فضاپیما و “بهبود مقاومت دراز مدت پرواز فضایی” کمک خواهد کرد. ESA همچنین خاطرنشان کرد که مرحله مهمی برای ایجاد بخش تجارت فضا جدید به دست می آید.

حتما بخوانید:
ویزا کانادا برندگان کمک هزینه IFundWomen را اعلام می کند

=====

سرانجام ، خرده فروشان Shopify فروش رکوردی را تجربه می کنند. بیش از 5.1 میلیارد دلار فروش در سراسر جهان در آخر هفته جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ایجاد شده است. این افزایش 76 درصدی 2.9 میلیارد دلاری تولید شده در مدت مشابه سال 2019 است که از زمان راه اندازی Shopify در سال 2006 ثبت شده است. تورنتو ، مونترال و ونکوور بیشترین تعداد معاملات را گزارش کردند. Shopify در گزارش های خود به تأثیر همه گیری اشاره نکرده است ، اما باید در نظر داشت که ساکنان تورنتو نمی توانند از فروشگاه های بی اهمیت که می توانند تجارت الکترونیکی را افزایش دهند ، بازدید کنند. لباس ها محبوب ترین و پس از آن محصولات زیبایی بودند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید