هشتگ روند – Robinhood با یک پرونده قضایی روبرو است. #BellLetsTalk؛ سوابق Q4 اپل


Robinhood با یک پرونده قضایی روبرو است ، بل آگاهی از بهزیستی ذهنی و رکورد سود اپل در Q4 2020 را افزایش می دهد.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 29 ژانویه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.


آتش سوزی ، که سهام GameStop است ، همچنان در حال سوختن است که Robinhood ، یک پلت فرم محبوب کارگزاری سهام ، GME را از لیست خود حذف کرد و باعث افت شدید سهام سهام GameStop شد. این اقدام بلافاصله با یک دادخواست طبقاتی روبرو شد که این شرکت را متهم کرد که با جلوگیری از خرید سهام سهامداران در بازار آزاد دستکاری کرده است. علاوه بر GameStop ، Robinhood دیگر به سرمایه گذاران اجازه خرید سهام BlackBerry ، Express ، Koss و Nokia را نمی دهد ، که همگی دارای رشد معاملات مشابهی بوده اند.

====

بل کانادا بار دیگر از طریق رویداد Bell Let’s Day Talk آگاهی از بهزیستی ذهنی را افزایش می دهد. این رویداد از سال 2010 هر ساله برگزار می شود و بیش از 113 میلیون دلار برای برنامه های بهداشت روان کانادا جمع آوری شده است. مثل همیشه ، بل پنج سنت به برنامه های بهداشت روان کانادا برای هر متن ، مکالمه ، صدای جیر جیر یا ویدیوی معتبر TikTok اهدا کرد که با #BellLetsTalk برچسب گذاری شده است. اگرچه سلامت روان همیشه یک موضوع مهم بوده است ، اما امسال ممکن است از اهمیت بیشتری برخوردار باشد ، زیرا فاصله اجتماعی برای بسیاری از افرادی که در خانه می مانند استرس را پیچیده می کند. بسیاری دیگر از دست دادن شغل ، خشونت خانگی و از دست دادن عزیزان خود رنج می بردند.

حتما بخوانید:
دادگاه فدرال درخواست تجدیدنظر دفتر رقابت برای جلوگیری از ادغام راجرز-شاو را رد کرد

====

به چرخه فوق العاده خوش آمدید: اپل بهترین فناوری سه ماهه تلفن هوشمند را در تاریخ داشته است

سرانجام ، مشخص شد که اپل و آیفون آن در حال رشد هستند. فروش در مقایسه با سال گذشته 17 درصد افزایش داشته و به رقم عظیم 65.6 میلیارد دلار در سه ماهه گذشته رسیده است. شرکت تحقیقاتی IDC تخمین می زند که اپل در سه ماهه گذشته بیش از هر فروشنده تلفن هوشمند در یک چهارم سال ، گوشی های خود را حمل کرده است. سه ماهه غالب گوشی های هوشمند همزمان با ویژگی جدید حریم خصوصی اپل است که توسعه دهندگان را مجبور می کند برای ردیابی کاربران iOS برای هدف قرار دادن تبلیغات مجوز بگیرند. این ویژگی در بتا بعدی iOS 14 برای کاربران غیر بتا استفاده خواهد شد ، اما طبق گفته Verge ، اپل تاریخ شروع خارج از “بهار” را مشخص نخواهد کرد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید