هشتگ روند – HP سطح رایگان را از برنامه پرداخت حذف می کند. نقض گسترده داده ها در تگزاس ؛ هرج و مرج در یوبی سافت مونترال


مردم از آخرین تصمیم HP برای لغو برنامه زندگی بدون مهر و موم ناراضی هستند ، نزدیک به 28 میلیون راننده مجاز تگزاس تحت تأثیر نقض داده قرار گرفته اند و ادعای گروگان گیری در Ubisoft Montreal یک کلاهبرداری است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 16 نوامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

=====

HP: این معامله بی روح که به شما قول داده ایم؟ خوب ، شما اکنون ماهانه برای ادامه استفاده از جوهر چاپگر خود از این فناوری حقوق دریافت می کنید

یک ایده وجود داشت – برای افرادی که به چاپ زیادی احتیاج ندارند ، HP سطح غیر چاپی مادام العمر را معرفی کرده است که برای 15 صفحه در ماه و 10 دلار اضافی برای شما هیچ هزینه ای ندارد. این یک ایده قدیمی بود. این طرح دیگر وجود ندارد. HP سطح رایگان را حذف کرده است. با توجه به ثبت ، یک منبع چاپ بی روح به نشریه گفت که HP به او گفته بود كه باید از 26 دسامبر شروع به پر كردن پول نقد كند ، در غیر این صورت چاپگر آن بدون كارتریج های جوهر تازه خریداری شده متوقف می شود. هزینه ها برای 15 صفحه از 0.99 دلار در ماه شروع می شود. سخنگوی HP به رجیستری گفت که برنامه زندگی بی سیم غول IT یک “پیشنهاد مقدماتی” است. 0.99 دلار ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما قابل درک است که مردم از اینکه یک شرکت در وسط بیماری همه گیر ناگهان به جیب مشتری فرو رفته ناراحت است.

حتما بخوانید:
این ممکن است بهترین راه برای کسب درآمد در فروش دیجیتال باشد

=====

تقریباً 28 میلیون راننده مجاز تگزاس تحت تأثیر نقض داده های فناوری قرار دارند

یک شرکت نرم افزاری بیمه با دسترسی به سوابق DMV می گوید که این پرونده نقض شده است ، به این معنی که ممکن است اطلاعات شخصی در حدود 28 میلیون گواهینامه رانندگی تگزاس به سرقت رفته باشد. بر اساس یک گزارش محلی ، یک شرکت نرم افزاری بیمه به نام Vertafore ، که به این اطلاعات DMV دسترسی قانونی دارد ، در بیانیه ای اعلام کرد که داده ها سهواً در یک سرویس ذخیره سازی بدون امنیت ذخیره شده است که بین مارس و آگوست سال جاری هک شده است. Tsk Tsk – به رانندگان منطقه گفته می شود اعتبار خود را مسدود کرده و رمزعبور حساب خود را تغییر دهند.

=====

سرانجام ، پلیس پس از تأیید گزارشی در مورد گروگانگیری در روز جمعه ، با ستاد یوبی سافت در مونترال تماس گرفت و هیچ مدرکی برای چنین جنایتی وجود نداشت. در 13 نوامبر ، پلیس در مونترال توییت اداره مونترال گفت که کارمندان “متخصص” پس از تماس اولیه از 911 به ستاد فرستاده شدند. ما فقط خوشحالیم که همه از امنیت ایمن هستند ، و لطفا تماس های 911 را مسخره نکنید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید