هشتگ روند – GameStop به ماه می رود. سامسونگ عازم تگزاس است. گوگل مجبور شد قوانین جدید را دنبال کند


حماسه GameStop ادامه دارد ، طبق گزارشات سامسونگ به تگزاس می رود و اپل قبل از جمع آوری اطلاعات تبلیغاتی شخصی برای کاربران iOS ، از Google درخواست مجوز می کند.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 28 ژانویه است و من میزبان شما هستم ، Banet Breache.


ما انگشتان زیادی را در امور مالی قرار نمی دهیم ، اما نمی توان آنچه را که با Gamestop می گذرد نادیده گرفت. این حماسه ادامه دارد و اکنون اندرو لفت و ملوین کاپیتال ، جالینت های وال استریت ضررهای هنگفتی را برای پوشش شرط بندی های خود متحمل شده اند. برندگان در این نبرد عجیب و غریب سرمایه گذاران کوچکتری هستند که در Reddit و جوامع آنلاین گرد هم می آیند و از سهام GameStop پشتیبانی می کنند و خود را به نکات مثبت می اندازند. آنچه اتفاق افتاده است: مردم وال استریت سهام Gamestop را وام گرفتند و سپس آنها را فروختند تا بعداً آنها را با قیمت های پایین خریداری کنند و اختلاف را گرفتند. اما به جای کاهش قیمت ها ، سهام هنگامی شروع به افزایش کرد که یکی از بنیانگذاران Chewy ، خرده فروش آنلاین حیوانات خانگی ، اخیراً به Gamestop پیوست تا تحول دیجیتالی خود را تقویت کند. سپس سرمایه گذاران کوچک سهام را حتی بیشتر افزایش دادند. چرا سرمایه گذاران کوچک درگیر این درام شدند؟ خوب ، کارشناسان ایده روشنی ندارند ، اما بیشتر حدس می زنند که این همه یک بازی بزرگ انتقام وال استریت در پاسخ به بازیکنان وال استریت است که با کاهش سهام سیستم را دستکاری می کنند. در مجموع ، سهام Gamestops در حال رشد است ، اما فروشندگان کوتاه وال استریت در حال غرق شدن هستند. طبق اعلام S3 Partners ، تاکنون این زیان ها در حال حاضر به 5 میلیارد دلار رسیده است. [Twitter]

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 7 ژوئیه 2021 - ترک تحصیل بیشتر از حمله باج افزار Kaseya ، نگرانی درباره حریم خصوصی درباره ویرایشگر صوتی Audacity و برنامه های بد اندروید

====

گفته می شود که سامسونگ در تلاش است تا 1023 میلیارد دلار تجهیزات عالی تراشه منطقی در آستین ، تگزاس ایجاد کند. چنین اقدامی مسیرهای زنجیره تامین در آمریکای شمالی را تقویت می کند و از مشکلات تعرفه ای جلوگیری می کند. از فناوری

گزارش شده است که سامسونگ برای ساخت کارخانه تولید تراشه 10 میلیارد دلاری در سال 2023 عازم تگزاس است. پس از فعال شدن ، این کارخانه با استفاده از فرآیند نسل بعدی 3 نانومتر برای مشتریان در ایالات متحده ، اجزای منطقی تولید می کند. امسال با نصب تجهیزاتی که شامل دستگاه های لیتوگرافی فوق العاده ماوراlet بنفش (EUV) است. اگر همه در جاده تگزاس در جاده بمانند ، عملیات آن از سال 2023 آغاز می شود. اگرچه پیش بینی می شود این پروژه حداقل 10 میلیارد دلار هزینه داشته باشد ، سامسونگ امیدوار است كه حمایت دولت را دریافت كند ، جایی كه حتی لابی گرانی را برای محافظت و ارائه مشوق های مالیاتی و یارانه استخدام كرده است. .

====

Google در پاسخ به درخواست رهگیری آینده iOS 14 جمع آوری شناسه های آگهی در برنامه های iOS را متوقف می کند

آیا می دانستید لحظه ای که تبلیغ را می بینید و احساس واو می کنید ، Google واقعاً وقت می گذارد تا شما را بشناسد؟ خوب ، اپل به زودی از توسعه دهندگان برنامه های iPhone ، iPad و Apple TV درخواست خواهد کرد که از کاربران بخواهند شناسه تبلیغات تصادفی خود را جمع آوری کنند (معروف به “ID تبلیغات” یا “IDFA”). این به تبلیغ دهندگان امکان می دهد تبلیغات شخصی خود را ارائه دهند و میزان عملکرد کمپین های تبلیغاتی خود را ردیابی کنند. اکنون از شما خواسته می شود ردیابی را فعال یا رد کنید. این چیزی است که اپل در سیاست شفافیت ردیابی برنامه (“ATT”) معرفی کرده است ، که اطلاعات بیشتری در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد. در یک پست وبلاگ ، گوگل گفت که توسعه دهندگان برنامه می توانند “تأثیر قابل توجهی” بر درآمد خود از تبلیغات Google برای iOS پس از اعمال سیاست جدید اپل ببینند. از طرف دیگر ، فیس بوک با انتقاد از این سیاست ، گفته است که این امر به ضرر شرکت های کوچک تجاری است که از تبلیغات شخصی بهره مند می شوند.

حتما بخوانید:
تجهیزات بیلیارد شما یک سرمایه گذاری است

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید