هشتگ روند – DuckDuckGo به یک نقطه عطف دست پیدا می کند. توزیع نقدی Snapchat؛ برداشت فنی

[ad_1]

DuckDuckGo به نقطه عطف 100 میلیون جستجوی روزانه رسیده است ، Snapchat درآمد بالایی کسب می کند و کارشناسان پیش بینی می کنند که پس از بازگشت زندگی به حالت عادی ، کودکان با کناره گیری فناوری روبرو خواهند شد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 19 ژانویه است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.


DuckDuckGo به مرحله اصلی مبارزه خود برای حذف گوگل از فناوری رسیده است

DuckDuckGo اردک های خود را پشت سر هم می کند و به نقطه عطف 100 میلیون جستجو روزانه می رسد. این موفقیت به لطف رشد مداوم طی دو سال گذشته است ، زیرا موتور جستجوی متمرکز بر حریم خصوصی اکنون برنامه های موبایلی را برای Android و iOS و همچنین برنامه افزودنی برای Chrome ارائه می دهد. از آگوست سال 2020 ، DuckDuckGo ماهانه 2 میلیارد پرسش جستجو داشته است. گوگل همچنان ماهانه نزدیک به 5 میلیارد دلار درآمد دارد ، اما این یک نشانه واضح است که مردم به دنبال گزینه های دیگری هستند.

===

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که از طریق شبکه های اجتماعی مقداری درآمد کسب کنید Snapchat هر روز بیش از 1 میلیون دلار به کاربرانی که از طریق ویژگی کانون توجه خود ویدیوهایی با فرم کوتاه آپلود می کنند را توزیع می کند. این حرکت اساس آخرین تلاش های او برای رقابت با TikTok و Instagram Reels است. نیویورک تایمز با هزاره هایی صحبت می کند که 6 یا 7 رقم ثابت حقوق می گیرند ، برخی از آنها تأثیرگذار در شبکه های اجتماعی سنتی نیستند.

===

سرانجام ، کارشناسان هشدار می دهند که چگونه کودکان پس از بازگشت زندگی به روال عادی – با هر آنچه که در پایان به نظر می رسد ، با انصراف تکنولوژیکی حماسی مواجه خواهند شد. یک متخصص اعتیاد به نیویورک تایمز گفت که زمان نگهداری از کودک در سنین 4 تا 15 سالگی تا ماه مه دو برابر می شود و به طور مداوم افزایش می یابد. یک متخصص اطفال که در ابتدا به والدین گفته بود نگران ساعت اکران نباشند ، 180 را تولید کرد و اکنون والدین را ترغیب می کند که خلاف این کار را انجام دهند. فکر می کنید بازگشت به زندگی عادی برای کودکانی که در حال حاضر روی صفحه نمایش خود حبس شده اند چه معنایی خواهد داشت؟ از طریق نظرات یا توییترITWorldCa به ما اطلاع دهید. [LinkedIn]


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme