هشتگ روند – Boston Dynamics ، خریداری شده توسط هیوندای ؛ Airbnb به ارزش 101.6 میلیارد دلار فیس بوک با کاوشگر ضد انحصاری برخورد کرد


هیوندای Boston Dynamics را به چنگ آورد ، Airbnb پس از باز شدن برای تجارت ، احساسات بزرگی ایجاد می کند. و فیس بوک در پیوند دادن استفاده از Oculus به حسابهای فیس بوک مشکل دارد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 11 دسامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

=====

هیوندای نزدیک به یک میلیارد دلار برای خرید Boston Dynamics ، سازنده فناوری ربات Spot Canine هزینه می کند

هیوندای ممکن است به خاطر اتومبیل هایش شناخته شود ، اما دارای یک بال کامل نیز است که به رباتیک اختصاص دارد. بنابراین – فقط منطقی است که آنها شرکت رباتیک Boston Dynamics را به قیمت 921 میلیون دلار خریداری کنند. Boston Dynamics با ربات های بدلکار دیوانه وار خود در YouTube و اخیراً با ربات Spot مشهور شد. Spot یک ربات حساس است که برای مقیاس گذاری در زمین های مختلف طراحی شده است. می توان آن را برای بهداشت ، آب و برق و ایمنی عمومی مجهز کرد.

=====

طی دهه گذشته ، Airbnb داستانی کامل درباره انسجام و مهمان نوازی را در جهان پخش کرده است و روز پنجشنبه Airbnb به سرمایه گذاران خود گفت که برنده همه گیر است. به نظر می رسد پیام ها کار کرده اند. Airbnb در اولین روز معاملات خود در روز پنجشنبه با قیمت 146 دلار در هر سهم افتتاح شد ، که بیش از دو برابر قیمت 68 دلار برای هر سهم تعیین شده برای IPO روز قبل بود. Airbnb جدیدترین موج IPO های مورد انتظار فناوری است که شامل DoorDash است. روز چهارشنبه ، DoorDash برای معامله با 182 دلار در هر سهم افتتاح شد که بیش از 75 درصد جهش در قیمت IPO است.

حتما بخوانید:
دوربین مداربسته بندانگشتی مینیاتوری جاسوسی آیس پلاس

=====

فیس بوک با کاوشگر ضد انحصاری که استفاده از Oculus را به حساب های فن آوری فیس بوک پیوند می دهد ، حمله می کند

و پسر این است که فیس بوک هفته سختی را پشت سر می گذارد – پس از ناراحتی جامعه واقعیت مجازی در تابستان امسال با اعلام اینکه کاربران جدیدترین کیت Oculus را به یک حساب فیس بوک می آورد – و پشتیبانی نهایی از کاربران حساب Oculus موجود را تا پایان 2023 – TechCrunch اعلام کرد که سرویس کارتل فدرال آلمان یک پرونده سو abuse استفاده علیه فیس بوک را برای بررسی ارتباط بین محصولات Oculus VR و شبکه اجتماعی معروف آن آغاز کرده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من الکس کوپ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید