هشتگ روند 8 سپتامبر – خرید بیت کوین در السالوادور ؛ اخبار جعلی باعث ایجاد تعامل بالا می شود. Zoom Dysmorphia در حال افزایش است


اسکریپت پرطرفدار هشتگ امروز بود آماده شده نویسنده: جوری نگین شکر

السالوادور در حال خرید بزرگ بیت کوین است ، همه گیری اخبار جعلی در فیس بوک بیداد می کند و محبوبیت Zoom همچنان عوارض جانبی غیرمنتظره ای بر سلامت روان ما دارد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! چهارشنبه ، 8 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

السالوادور قبل از برنامه ریزی برای تبدیل بیت کوین به یک مناقصه قانونی رسمی ، 400 بیت کوین معادل تقریبا 19 میلیون دلار خریداری کرد و قصد داشت در آینده تعداد بیشتری بیت کوین خریداری کند. نایبی بوکله ، رئیس السالوادور ، این خرید را از طریق توئیت بعد از ظهر دوشنبه اعلام کرد. برنامه السالوادور برای تبدیل بیت کوین به وجه قانونی در بین مردم سالوادور ، که از بی ثباتی ارز رمزنگاری شده ابراز نگرانی کرده اند ، متنوع است. نگرانی های دیگر شامل عدم ارتباط دولت السالوادور و نگرانی از پیامدهای اقتصادی گسترده تر این اقدام ، به ویژه در مورد صندوق بین المللی پول است. با لازم الاجرا شدن قانون ، نهادهای سراسر کشور ملزم به اجازه خرید بیت کوین هستند ، در حالی که سالوادورها نیز می توانند از این سکه برای پرداخت مالیات خود استفاده کنند.

یک مطالعه توسط واشنگتن پست نشان داد که اخبار جعلی در فیس بوک در طول انتخابات 2020 تقریباً شش برابر بیشتر از اخبار واقعی درگیر شده است. به شواهد فزاینده ای می افزاید که … اطلاعات غلط خانه راحتی در فیس بوک پیدا کرده است. ” فیس بوک این ادعا را رد کرد و گفت که نظرسنجی تصویر کامل را نشان نمی دهد. به طور خاص ، فیس بوک ادعا می کند که داده های نشان داده شده فقط نشان دهنده مشارکت است ، نه اینکه داده هایی را در مورد تصوراتی که فیس بوک به طور عمومی در دسترس عموم قرار نمی دهد ، نشان دهد. تداوم اخبار جعلی یک موضوع مهم در طول همه گیری COVID-19 بود ، زیرا تئوری های توطئه و کمپین های اطلاعاتی نادرست در مورد ویروس و واکسن در رسانه های اجتماعی منتشر شد.

حتما بخوانید:
مطالعه نشان می دهد که مصرف کنندگان باورهای متناقضی در مورد حفاظت از حریم خصوصی دیجیتال دارند

سرانجام ، به نظر می رسد تماس های Zoom تأثیر بیشتری بر تصور خود از خود داشته باشند. پدیده ای که با عنوان “Zoom Dysmorphia” ابداع شده است توسط برخی از جمله استاد و متخصص پوست در دانشکده پزشکی هاروارد مورد توجه قرار گرفته است. به طور کلی ، روندی افزایشی در ملاقات ها در مورد مسائل ظاهر در طول همه گیری گزارش شده است ، به ویژه موارد مربوط به عمل بینی و پیشانی چین خورده. این استاد دانشگاه هاروارد خاطرنشان کرد: به دلیل وجود دوربین هایی که ظاهر را به دلیل لنزها مخدوش می کنند ، تقاضای روزافزونی برای جراحی زیبایی به ویژه در میان مردان وجود دارد. اپیدمی Zoom Dysmorphia به دنبال نگرانی های قبلی در مورد Snapchat Dysmorphia است که تأثیرات مشابهی بر تقاضای جراحی پلاستیک در سال 2010 داشت. عموماً کارشناسان بر این باورند که اثرات مداوم مشاهده و انزوای دوربین در 18 ماه گذشته به این معنا است که شروع زوم دیسمورفیا تنها بخش کوچکی از بحران بزرگ سلامت روان است که بسیاری از مردم در سراسر جهان با آن روبرو هستند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه IT IT روزانه ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 18 اوت 2021-یک لیست تماشا برای تروریست های آمریکایی پیدا شد ، T-Mobile هک کرد و SDK مزاحم شد


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید