هشتگ روند 6 آگوست مورد نیاز برای استعدادهای فنی ؛ تاکتیک های ضد اتحادیه آمازون ؛ اپل تلفن ها را برای محتوای کودک آزاری اسکن می کند


فیلمنامه امروز هشتگ ترندینگ توسط سمیرا بالسارا تهیه شده است.

استعدادهای فنی در کانادا تقاضای زیادی دارد ، آمازون متهم به توقیف غیرقانونی بروشورهای اتحادیه شده است و ابزار جدید اپل می تواند آیفون را برای عکس های کودک آزاری اسکن کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! امروز جمعه 6 آگوست است و من میزبان شما ، تام لی هستم.

به دلیل استخدام مشاغل برای آماده سازی برای رونق اقتصادی مورد انتظار در پاییز امسال ، استعدادهای فنی در کانادا تقاضای زیادی دارد. در نتیجه ، این افراد ماهر فرصت های زیادی دارند زیرا کارفرمایان با ارائه پاداش های شغلی مورد نیاز مردم با یکدیگر رقابت می کنند. Vidyard ، یک پلت فرم ویدیویی برای تجارت ، یک تجارت کوچک است که می خواهد استخدام کند. امسال ، این شرکت به 300 کارمند در شش ایالت رسیده است و قصد دارد یک مرکز همکاری جدید در انتاریو افتتاح کند. با چنین صنعت رقابتی ، بسیاری از مشاغل کوچک نیز استخدام استعدادهای جوان تر و دیپلمات های جدید را انتخاب کرده اند تا کارگران با تجربه تر.

شورای ملی روابط کار (NLRB) آمازون را متهم کرده است که به طور غیرقانونی کارمندی در انبار استاتن آیلند را از توزیع بروشورهای اتحادیه متوقف کرده است. کارگران آمازون به روزنامه خبری Vice گفتند که او در ماه مه بروشورهایی در توالت توزیع می کرد ، هنگامی که ماموران امنیتی به او گفتند اجازه ندارد. طبق قانون روابط ملی کار ایالات متحده ، کارفرمایان مجاز به دخالت در اتحادیه نیستند. علاوه بر این ، کارمند گفت که سازمان دهندگان طرفدار اتحادیه یک کباب در نزدیکی انبار برگزار می کنند ، و یک نگهبان دیده می شود که از افراد در کباب عکس می گیرد. این اخبار تنها چند روز پس از اعلام NLRB اعلام می شود که آمازون در رای گیری اتحادیه ها در یک انبار در آلاباما مداخله کرده است.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

اپل قرار است یک ابزار شناسایی عکس را معرفی کند که از الگوریتم های هش برای مطابقت محتویات کتابخانه های عکس کاربران با مطالب شناخته شده سوء استفاده از کودکان استفاده می کند. ابزار مشتری روی دستگاه های کاربران کار می کند و تصاویر سوء استفاده را اسکن می کند. آیفون مجموعه ای از اثر انگشت ها را که محتوای غیرقانونی را نشان می دهند بارگیری می کند و سپس هر عکس روی صفحه دوربین را در برابر آن لیست بررسی می کند. در صورت یافتن کبریت ها ، آنها برای معاینه انسانی گزارش می شوند. اگر این ابزار موفقیت آمیز باشد و اپل به دولت ها اجازه دهد پایگاه داده اثر انگشت را کنترل کنند ، از این سیستم می توان برای یافتن تصاویری از موارد غیر از محتوای غیرقانونی کودک استفاده کرد. اپل این ویژگی جدید را به طور رسمی اعلام نکرده است.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. همچنین قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما از Hashtag Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید