هشتگ روند 5 اوت – فیس بوک دانشمندان را ممنوع کرد. مایکروسافت در حالت کنترل آسیب ؛ خرید Nvidia از Arm به یک سنگ برخورد کرد


فیس بوک حساب های شخصی دانشمندان را قطع می کند ، مایکروسافت در ویدئوی YouTube با ویندوز 11 با واکنش جدی روبرو است و خرید Nvidia Arm یک مانع است.

این همه اخبار تکنولوژیکی است که در حال حاضر در جریان است ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 5 اوت ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

گزارش بلومبرگ نشان داد که فیس بوک حساب های شخصی گروهی از محققان از دانشگاه نیویورک را حذف می کند. محققان در حال حاضر در میان تبلیغات سیاسی در غول رسانه های اجتماعی هستند که فیس بوک ادعا می کند با شرایط خدمات آنها مغایرت دارد. به طور خاص ، فیس بوک مسائلی را در رابطه با تلاش محقق برای حذف داده ها و همچنین دسترسی آنها به API ها مطرح کرد ، که از آن زمان به بعد توسط تیم تحقیقاتی قطع شده است. این گروه تحقیقاتی بخشی از پروژه ای به نام رصدخانه تبلیغاتی NYU است و حداقل از اکتبر گذشته با فیس بوک در تضاد بوده است. در جریان انتخابات سال گذشته ، فیس بوک نامه فسخ و استعفای خود را به گروه ارسال کرد ، که به این گروه پاسخ داد و از فیس بوک درخواست کرد تا تحقیقات ظریف خود را در مورد تبلیغات سیاسی به اشتراک بگذارد. هدف این گروه در نهایت جمع آوری داده ها در مورد تبلیغات سیاسی کاربران در فیس بوک و نحوه تبلیغات آنها برای کاربر است. رابطه فیس بوک با تبلیغات سیاسی به ویژه بحث برانگیز است ، زیرا انتقادات زیادی از سوی فیس بوک به دلیل امتناع از تأیید تبلیغات سیاسی واقعی و نقش آنها در انتشار اطلاعات غلط لابی می شود.

حتما بخوانید:
خرید لباس بچگانه از پیانو استایل

مایکروسافت پس از بستن بخش نظرات و حذف جریان زنده اخیر از YouTube برای سیستم عامل آینده ، حالت کنترل آسیب را در ویندوز 11 وارد کرده است. پس از اینکه مایکروسافت گفت کاربران نمی توانند سیستم مورد نیاز سیستم عامل ویندوز 11 را برای نیاز به تراشه TPM دور بزنند ، جامعه به بخش نظرات ویدیو شتافت. در حالی که نظرات ویدئو مدتهاست حذف شده است ، نسبت 25: 1 دوست نداشتن ویدئو به دوست داشتن داستان مشتریان ناراضی را با صدای بلند و واضح بیان می کند. بسیاری تصور می کنند که علاوه بر تصمیم مایکروسافت برای اتکا به اقدامات امنیتی ، طبق گفته شرکت ، مایکروسافت در نهایت امیدوار است که دستگاه های جدید بیشتری بفروشد ، که این شرکت از مجوزهای ویندوز شامل می شود.

سرانجام ، مشتریان دائمی بریتانیایی در بحبوحه خرید طراح تراشه Arm از Softbank ، مشکلاتی را برای Nvidia ایجاد می کنند. با توجه به اینکه ARM در خارج از کمبریج در انگلستان واقع شده است ، تنظیم کننده ها ابراز نگرانی کرده اند که این خرید ضد رقابتی است و همچنین می تواند نگرانی های امنیت ملی را افزایش دهد. به گفته بلومبرگ ، اگر فروش ARM در نهایت متوقف شود ، Softbank به دنبال IPO یک ARM مستقل است. فروش نیز باید از طریق تعدادی تنظیم کننده دیگر انجام شود تا نهایی شود ، از جمله اتحادیه اروپا ، ایالات متحده و چین ، به این معنی که عدم اطمینان بیشتری در مورد خرید در افق است.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم

حتما بخوانید:
ساخت فروشگاه اینترنتی با 7 روز تست رایگان


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید