هشتگ روند 30 ژوئیه – کلاهبرداری فیشینگ Chipotle ؛ واکسن مارک های اصلی فناوری اجباری است. درصد رسانه ها و واکسن ها


کلاهبرداران از حساب Chipotle Mailgun برای حملات فیشینگ استفاده می کنند ، گوگل و فیس بوک واکسن ها را برای کارکنان اجباری می کنند و آیا کسانی که اخبار را از فیس بوک دریافت می کنند ، کمتر واکسن دریافت می کنند؟

این همه اخبار فناوری است که هم اکنون در حال روند است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه ، 30 ژوئیه ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

در اوایل ماه جاری ، هکرها یک حساب Mailgun متعلق به رستوران مکزیکی Chipotle را به خطر انداختند و از آن برای ارسال ایمیل های فیشینگ با پیوندهای مخرب استفاده کردند. به گفته شرکت ضد لغزش INKY ، 121 ایمیل فیشینگ از حساب Mailgun این رستوران سرچشمه گرفته است. برخی از ایمیل ها شامل اعلان های پست صوتی جعلی با بدافزار متصل می شوند. ایمیل ها طوری طراحی شده اند که شبیه پیام های مایکروسافت و انجمن خدمات خودروی متحد (USAA) باشند. این ایمیل ها باعث شد قربانیان وارد صفحاتی شوند که برای تقلید از این شرکت ها طراحی شده است. INKY در حال حاضر از محل وقوع حملات بی اطلاع است ، زیرا سرورهای Mailgun ردیابی مکان پیام را مشکل می کنند.

گوگل و فیس بوک اولین شرکت های بزرگ فناوری هستند که واکسن ها را برای کارکنان خود هنگام بازگشت به دفتر اجباری می کنند. مدیرعامل گوگل در ایمیلی به کارکنان خود گفت که این سیاست در چند هفته آینده در پردیس های ایالات متحده اجرا می شود و سایر مناطق بعداً دنبال می شود. فیس بوک با تماس مشابهی خواستار واکسیناسیون کلیه کارکنانی شد که برای کار در پردیس های آمریکایی می آیند. این دستورات در حال آمدن هستند زیرا گزینه دلتا باعث افزایش موارد COVID-19 در ایالات متحده می شود Google همچنین برنامه های بازگشایی دفتر را در میان افزایش موارد کنار گذاشته است. اپل اخیراً با انتشار بیانیه ای مشابه ، بازگشت خود به دفتر را به اواخر پاییز موکول کرد.

حتما بخوانید:
تله چوب بیلیارد حرفه ای

سرانجام ، یک مطالعه اخیر نشان داد افرادی که اخبار خود را از فیس بوک دریافت می کنند ، کمتر واکسینه می شوند. به نوشته واشنگتن پست ، این آمار بر اساس کسانی است که برخلاف اهداف سرگرمی ، فقط از فیس بوک فقط برای جستجوی اخبار استفاده می کنند. این نظرسنجی نشان داد که در یک دوره 24 ساعته ، 31 درصد از پاسخ دهندگان اخبار مربوط به COVID-19 را در فیس بوک پیدا کرده اند. درصد قابل مقایسه با منابع خبری واقعی مانند CNN است. 61 درصد از پاسخ دهندگانی که از فیس بوک برای اخبار استفاده کرده اند گفته اند که واکسینه نمی شوند. از نظر اعتماد رسانه ها ، فقط 37٪ از افرادی که اخبار ویروس کرونا را فقط از فیس بوک دریافت کرده اند ، می گویند که به رسانه “برخی” یا “بسیاری” اعتماد دارند. در اوایل ماه جاری ، رئیس جمهور جو بایدن فیس بوک را متهم به انتشار اطلاعات نادرست در مورد واکسن ها کرد و گفت که آنها مسئول سطوح پایین واکسیناسیون در مناطق خاصی هستند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. هشتگ روند بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. برای دریافت هر روز اخبار مهم مستقیماً در صندوق ورودی خود حتماً در خبرنامه سیمای روزانه فناوری اطلاعات ما ثبت نام کنید. قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، ببینید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
تور دبی نوروز 1401


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید