هشتگ روند 30 آگوست – خرید EA شکست می خورد. اپل برنامه دوستیابی مومی را ممنوع کرد. دستگاه صابون آمازون دستان شما را بهتر تمیز می کند


هکرها نتوانسته اند داده های سرقت شده از EA را بفروشند ، اپل برنامه دوستیابی موم را از فروشگاه برنامه خود حذف می کند و دستگاه پخش کننده صابون جدید آمازون می خواهد به شما در شستن صحیح دستان شما کمک کند.

این همه اخبار تکنولوژیکی است که در حال حاضر در جریان است ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 3 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

هکرها که امیدوار بودند حقوق خوبی از داده های سرقت شده Electronic Arts (EA) در ماه گذشته دریافت کنند ، رویاهای خود را زمانی محقق کردند که هیچ کس مایل به پرداخت هزینه آن نبود. هکرهایی که 780 گیگابایت کد منبع را از حافظه داخلی EA به سرقت بردند ، سعی کردند داده های عظیم 28 میلیون دلاری را در تالار هک ماه گذشته بفروشند. متأسفانه برای آنها ، داده ها عمدتاً کد منبع بودند ، که برای سایر گروه های جرایم سایبری که به اطلاعات شخصی حساس اهمیت می دادند ، اهمیت زیادی نداشت و نه کد منبع بازی ها. سپس هکرها به عقب برگشتند و سعی کردند EA را باج گیری کنند ، اما شرکت حرکت نکرد. آنها ناامید شدند ، آنها تصمیم گرفتند که کل داده های جمع آوری شده را در یک انجمن عمومی ارسال کنند. اما EA نگران نیست و به مشتریان خود اطمینان می دهد که بر عملکردهای تجاری آن تأثیر نخواهد گذاشت.

Tinder و دیگر پلتفرم های دوستیابی دیگر در حال اعطای نشان بزرگی به افرادی هستند که واکسن کووید 19 را دریافت کرده اند. متأسفانه ، جمعیت ضد واکس خوشحال نیستند که آنها از دست رفته اند. بنابراین آنها Unjected ، یک برنامه دوستیابی منحصرا برای موهای ضد موم ، ایجاد کردند و آن را در App Store اپل قرار دادند. با این حال ، این برنامه کوتاه مدت بود ، زیرا اپل تقریباً بلافاصله آن را رد کرد. کاربران آن بار دیگر نگرانی خود را اعلام کرده و این حرکت را مشابه سانسور شدید خوانده اند.

حتما بخوانید:
چگونه یک عطاری راه اندازی کنیم؟

همه گیری کووید ضرورت رعایت بهداشت را برجسته کرد و یکی از م mostثرترین راه ها برای کاهش عفونت شستن دست ها است. در حالی که بسیاری از ما برای اطمینان از شستن دست های خود در 20 ثانیه آهنگی را در سر خود می خوانیم ، آمازون می خواهد مطمئن شود که با استفاده از یک دستگاه پخش صابون هوشمند ، به درستی حساب کرده اید. این دیسپنسر دارای یک چراغ در بالا است که تا 20 عدد شمارش می شود تا از شستشوی متوالی هر بار اطمینان حاصل شود. قیمت آن 55 دلار کمی تند است ، اما اگر فکر می کنید برای شما مفید خواهد بود ، نظر خود را برای ITWC بگذارید و دلیل آن را به ما بگویید.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید