هشتگ روند 28 جولای – فیس بوک از گروه های مذهبی شکایت می کند. رئیس جمهور برزیل در سانسور YouTube؛ جف بزوس یک قرارداد 2 میلیارد دلاری به ناسا پیشنهاد می کند


سناریوی روند امروز هشتگ توسط سمیرا بالسرا تهیه شده است.

فیس بوک در حال تلاش برای همکاری با گروه های مذهبی است ، یوتیوب فیلم های ارسال شده توسط رئیس جمهور برزیل را حذف می کند ، و جف بزوس نیز 2 میلیارد دلار برای قرارداد فرود ماه به ناسا پیشنهاد می کند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 28 ژوئیه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

بر اساس گزارش توسط نیویورک تایمز،، فیس بوک در تلاش است تا با گروه های مذهبی معامله کند. از سال 2018 ، فیس بوک از چندین گروه مذهبی خواستگاری کرده است ، اما در سال گذشته برنامه رسانه های اجتماعی تلاش بیشتری کرده است. رهبران کلیسای خدا در مسیح دو ابزار جدید فیس بوک را آزمایش کردند. ابزار اول به کاربران اجازه می دهد هنگام تماشای پخش زنده به کلیسا کمک کنند و ابزار دوم اشتراک 10 دلار است. مدیر عامل فیس بوک ماه گذشته در یک اجلاس مجازی رهبران مذهبی شرکت کرد تا درباره محصولات جدیدی که این برنامه برای گروه های مذهبی در دست توسعه دارد ، بحث کند.

یوتیوب فیلم های ارسال شده توسط رئیس جمهور برزیل ، جائر بولسونارو را برای انتشار اطلاعات غیرقانونی در مورد COVID-19 حذف کرده است. یوتیوب 15 فیلم از رئیس جمهور را بارگیری کرد ، برخی از آنها داروهای ویروس کرونا را تبلیغ می کردند که به نظر می رسد بسیار خطرناک هستند و از حمایت متخصصان پزشکی برخوردار نیستند. در حالی که رئیس جمهور برزیل هنوز درباره آخرین حرکت یوتیوب اظهار نظری نکرده است ، اما در مورد موضع خود در مورد COVID-19 بسیار صریح است. این اولین برنامه رسانه های اجتماعی نیست که بولسونارو را ساکت می کند. مارس گذشته ، توییتر دو فیلم از رئیس جمهور را منتشر کرد که به تشویق اجتماعات گسترده و پایان دادن به محاصره پرداخت.

حتما بخوانید:
هشتگ روند - جنرال موتورز کارخانه مونتاژ را بازگشایی خواهد کرد. تأثیر جهانی فیس بوک ؛ تجارت کوچک با هزینه های آنلاین جعل شده است

سرانجام ، مسابقه در فضا ادامه می یابد. جف بزوس حداقل 2 میلیارد دلار تخفیف برای آژانس به ناسا پیشنهاد می کند تا به شرکت فضایی خود قرارداد سودآوری برای سیستم فرود ماه یک مرد بدهد. SpaceX دشمن ماسک در اوایل امسال برنده این قرارداد شد. این آخرین پیشنهاد بزوس برای برنده شدن قرارداد Blue Origin است. بزوس همچنین گفت که Blue Origin بودجه پرتاب ماه آبی به مدار کم زمین را تأمین خواهد کرد. در ماه آوریل ، ناسا اعلام کرد که از فضاپیمای SpaceX برای بردن اولین خدمه آمریکایی به ماه استفاده می کند ، تقریباً نیم قرن تا سال 2024. از آن زمان ، بزوس به سختی تلاش می کرد تا به ناسا دلیلی برای ادامه استفاده از Blue Origin بدهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که هم اکنون در روند هستند. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که در خبرنامه Daily News Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسوی ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، ببینید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید