هشتگ روند 27 آگوست – دفع اطلاعات غلط Reddit ؛ Google همچنان موتور جستجوی پیش فرض Safari است. قوانین جدید رمزنگاری اتحادیه اروپا


فایل ها توسط Jory Negin-Shekter

تعدیل کنندگان Reddit با اطلاعات غلط واکسن های موجود در سایت مخالف هستند ، گوگل به عنوان موتور جستجوی اصلی Safari باقی می ماند و اتحادیه اروپا رمزنگاری را محدود می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! جمعه ، 27 آگوست است و من میزبان شما ، سمیرا بالسارا هستم.

تعدیل کنندگان Reddit به بستری نیاز دارند تا علیه اطلاعات غلط فناوری Covid اقدام کند

گردانندگان در سراسر بستر Reddit نامه ای سرگشاده به اشتراک می گذارند و از مدیران Reddit می خواهند تا گسترش اطلاعات غلط مربوط به COVID را افزایش دهند. مطابق با فوربس، تعدیل کنندگان از انجمن Reddit ، معروف به “subreddits” ، از Reddit خواسته اند تا اقدامات بیشتری برای ممنوعیت subreddit هایی که “فقط برای انتشار اطلاعات غلط کروناویروس وجود دارد” انجام دهد ، انجام دهد. بر اساس مقاله فوربس ، برخی از بزرگترین جوامع Reddit ، از جمله ده ها میلیون مشترک ، نامه سرگشاده را به اشتراک گذاشته اند ، اگرچه تیم Reddit هنوز پاسخی نداده است.

گوگل 15 میلیارد دلار به اپل می پردازد تا موتور جستجوی استاندارد Safari در سال 2021 باقی بماند

گوگل حاضر است 15 میلیارد دلار به اپل بپردازد تا موتور جستجوی پیش فرض مرورگر Safari اپل را حفظ کند. مطابق با 9to5Mac.comانتظار می رود که پرداخت ها در سال های آینده افزایش یابد و تخمین زده می شود که تا سال 2023 مبلغ 20 میلیارد دلار تخمین زده می شود. تصمیم اپل برای حفظ گوگل به عنوان موتور جستجوی اصلی خود نگرانی هایی را در برخی ایجاد کرده است ، به ویژه از نظر حریم خصوصی ، با این حال ، اپل همچنان متعهد است مشارکت مدیر ارشد حریم خصوصی اپل ، جین هوروات ، در مصاحبه ای در اوایل سال جاری از تصمیم اپل حمایت کرد و این اقدام را با توجه به سهم زیاد گوگل در بازار موتورهای جستجو ، توجیه کرد. هوروات همچنین اشاره کرد که Safari شامل پشتیبانی داخلی از DuckDuckGo ، یکی دیگر از موتورهای جستجوی محبوب ، و همچنین پشتیبانی از موتورهای جستجوی کوچکتر مانند Ecosia است.

اتحادیه اروپا در حال ردیابی بیت کوین است و درهای رمزنگاری شده فناوری را می بندد

سرانجام ، اتحادیه اروپا آماده ردیابی بیت کوین و ممنوعیت ارزهای رمزپایه ناشناس است. در مقاله ای از پنجشنبه ، یورونیوز اعلام کرد که اتحادیه اروپا قوانین جدیدی را در زمینه ارزهای رمزنگاری شده در بحبوحه مبارزه با پولشویی پیشنهاد کرده است. مدیر اجرایی اتحادیه اروپا روز سه شنبه از تغییر قوانین به عنوان بخشی از اصلاحات برنامه ریزی شده مربوط به جرایم مالی در بلاک چین خبر داد. بزرگترین تغییر در قوانین پیشنهادی جدید مستلزم مبادلات ارزهای رمزپایه برای جمع آوری اطلاعات شناسایی مشتریان و همچنین ایجاد یک نهاد مبارزه با پولشویی برای نظارت بر ارزهای رمزنگاری شده تا سال 2023 است.

حتما بخوانید:
بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای برای آموزش تعمیرات موبایل

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام خود را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من سمیرا بالسارا هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید