هشتگ روند 24 آگوست – قرارداد DoD اینتل ؛ دارایی های برگشتی Poly Network ؛ تلفن های تاشو عشق را به دست می آورند


اینتل یک قرارداد جدید با وزارت دفاع امضا می کند ، هکر دارایی های باقی مانده را به Poly Network باز می گرداند و مصرف کنندگان تا گوشی های تاشو گرم می شوند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 24 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

اینتل توافقنامه جدیدی را با وزارت دفاع آمریکا برای تقویت زنجیره تامین داخلی نیمه هادی امضا کرده است. خدمات ریخته گری جدید اینتل پروژه را تحت برنامه جدید مدیریت می کند. اما اینتل در تلاش های خود تنها نیست. این شرکت با IBM ، Cadence ، Synopsys و دیگران برای بهبود صنعت نیمه هادی ایالات متحده همکاری خواهد کرد. این برنامه که Rapid Assured Microelectronics Prototypes-Commercial یا RAMP-C نامیده می شود ، وسایل الکترونیکی سفارشی مورد استفاده در سیستم های امنیتی ایالات متحده ایجاد می کند. همه اینها بخشی از یک برنامه بزرگتر برای کاهش وابستگی ایالات متحده به تولیدکنندگان نیمه هادی خارجی است.

در چیزی که به نظر می رسد پایان یک کابوس است ، پلتفرم رمزنگاری Poly Network سرانجام دارایی های باقی مانده را از هکر خود دریافت کرد. در اوایل ماه جاری ، هکر 600 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده از این شرکت سرقت کرد ، اما بعداً غارت را پس داد و گفت که این کار را برای آشکارسازی آسیب پذیری در این پلتفرم انجام داده است. به نظر می رسد هکر با این شرکت روابط خوبی دارد ، زیرا بعداً Poly Networks او را به عنوان مشاور امنیتی اصلی امضا کرد. با این حال ، برخی از شکاکان کاملاً متقاعد نشده اند که این هک با حسن نیت انجام شده است و معتقدند که هکر به سادگی نمی تواند تمام دارایی های سرقت شده را شستشو دهد.

حتما بخوانید:
هشتگ روند 10 سپتامبر - قانون آلمان برای اینفلوئنسرها در اینستاگرام ؛ دستگیری برای استخراج بیت کوین ؛ انجمن ها در توییتر

سرانجام ، سامسونگ می گوید تلفن های تاشو در حال جلب توجه هستند. به گفته این شرکت ، گوشی های تاشو Galaxy Z Fold3 و Flip3 که اخیراً اعلام شده است در صدر جدول پیش خرید جهانی قرار گرفت و به داغترین گوشی تاشوی تبدیل شد که این شرکت تا به حال منتشر کرده است. هرچند شماره های رسمی منتشر نشده است ، هرالد کره ای گزارش داده است که این دو گوشی 450،000 رزرو و تعداد شرکت مخابراتی داشته اند. هرالد پیش بینی می کند که این عدد تا پایان هفته آینده به 600000 برسد.تلفن های تاشو حتی از شماره های پیش خرید سامسونگ گلکسی S21 ، گوشی هوشمند تبلت سنتی سامسونگ نیز بیشتر است.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. هشتگ روند بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید