هشتگ روند 2 سپتامبر – مورد کمیسیون IBM ؛ استخدام آمازون از استخدام ؛ تسترهای واجد شرایط ویندوز 11 بارگیری می شوند


فیلمنامه امروز هشتگ ترندینگ توسط تام لی تهیه شده است.

مدیر فروش از IBM به دلیل محدودیت حق کمیسیون شکایت کرد ، آمازون شروع به استخدام کرد و مایکروسافت تسترها را با استفاده از رایانه های نامناسب در ویندوز 11 بارگیری کرد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 2 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، جوری نگین شکر.

IBM بار دیگر از کارکنان فروش خود شکایت کرد: غول فناوری اطلاعات متهم به بازگشت به وعده پرداخت کمیسیون فناوری است

یکی از مدیران فروش IBM از کارفرمای خود برای محدود کردن کمیسیون ها پس از ادعای وعده ندادن این کار ، شکایت می کند. در این شکایت ادعا می شود که این شرکت کمیسیون های مشخص شده در نامه های طرح تشویقی را که ساختار کمیسیون را مشخص می کند ، پرداخت نکرده است. ورود IBM به آب گرم در چنین شرایطی عجیب نیست. از سال 2014 ، IBM با حداقل 30 پرونده قضایی در این مورد روبرو بوده است ، IBM ادعا کرده است که نامه های طرح تشویقی قراردادهای قابل اجرا نیستند و بنابراین ملزم به رعایت آنها نیستند. این سناریو با دعوی قبلی که IBM می گوید نامه های تشویقی خود به قوانین کالیفرنیا پایبند است ، که شرکت ها را ملزم به امضای قرارداد با کارمندان مستقر در کمیسیون می کند ، تناقض دارد.

مدیرعامل آمازون در اولین اجاره فناوری خود 55000 شغل فنی ایجاد کرد

در حالی که اندی جاسی ، مدیرعامل جدید آمازون ، نقش جدید خود را بر عهده می گیرد ، آمازون در حال استخدام 55000 نفر برای مشاغل و فناوری است. به گفته جسی ، آمازون به استعداد بیشتری نیاز دارد تا بتواند از رشد خرده فروشی ، ابر و سایر مشاغل مانند ماهواره ها پشتیبانی کند. موقعیت های موجود بر مهندسی ، تحقیق و رباتیک متمرکز است. آمازون گفت که این موقعیت ها به دلیل رشد شرکت های داخلی بوجود آمده است ، نه به دلیل خروج افراد ، بیانیه ای که احتمالاً ترس ها را از بین برده است که فرهنگ کار سمی موقعیت ها را ناتمام گذاشته است. حدود 40،000 موقعیت در ایالات متحده ارائه می شود و بقیه در سطح بین المللی تکمیل می شود.

مایکروسافت کامپیوترهای پشتیبانی نشده را از آزمایشات فناوری ویندوز 11 خارج می کند

سرانجام ، مایکروسافت کاربرانی را که با رایانه های نامناسب کار می کنند از برنامه آزمایشی Windows 11 Insider بارگیری می کند. چندین شخص داخلی پیام های Windows Update را دریافت کرده اند که به آنها هشدار می دهد رایانه های آنها با ویندوز 11 سازگار نیست. هشدار نشان می دهد که آنها برای ادامه مشارکت در برنامه به ویندوز 10 تغییر می دهند. با انتشار ویندوز 11 در 5 اکتبر فقط یک ماه بعد ، مایکروسافت اجرای سیستم مورد نیاز ویندوز 11 را شامل ویژگی های امنیتی جدید مانند TPM و پردازنده لیست سازگاری آغاز کرد. کاربران بدون پردازنده های پشتیبانی شده همچنان می توانند ویندوز 11 را با استفاده از تصویر سیستم نصب کنند ، اگرچه در وضعیت پشتیبانی نشده ای قرار خواهد داشت.

حتما بخوانید:
برای ولنتاین چه کادویی بخریم

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام خود را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما از هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من جوری نگین شکر هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید