هشتگ روند 19 اوت – اختلاف بین اپل و Corellium ؛ یک هکر رمزنگاری یک پیشنهاد کار دریافت می کند. فیس بوک با اطلاعات غلط COVID-19 مبارزه می کند


اپل علیه شرکت امنیتی Corellium شکایت کرد ، Poly Network به هکری که شرکت را سرقت کرده بود پیشنهاد داد و مارک زاکربرگ درباره اطلاعات غلط در مورد COVID-19 صحبت کرد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! پنجشنبه ، 19 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

اپل در دادخواست حق نسخه برداری که در برابر شرکت امنیتی نوپا Corellium از دست داده است ، درخواست تجدیدنظر را ارائه کرده است ، که به محققان در مطالعه برنامه هایی مانند روش جدید اپل در تشخیص تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان کمک می کند. سیستم تشخیص سوء استفاده اپل با استقبال خوبی روبرو نشد زیرا نگرانی هایی مبنی بر استفاده از آن برای نظارت گسترده وجود داشت. این آخرین بیانیه در پی این پیام است که Corellium به محققان امنیتی برای آزمایش سیستم جدید مواد شیمیایی سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) اپل پرداخت می کند. به گزارش رویترز ، درخواست تجدید نظر روز سه شنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه جنوبی فلوریدا ثبت شد. درخواست تجدید نظر کاملاً شگفت آور است ، زیرا اپل با حل و فصل ادعای دیگر خود با Corallium ، که مربوط به قانون حق نسخه برداری هزاره دیجیتال است ، به سادگی از رسیدگی به پرونده خودداری می کند.

هفته گذشته ، بیش از 600 میلیون دلار ارز رمزنگاری شده از Poly Network هنگامی که یک هکر از آسیب پذیری مورد سوء استفاده قرار گرفت ، سرقت شد. هکر مسئول سرقت دیجیتالی بعداً پس از مشخص شدن معاملات غیرقانونی تقریباً همه ارز را پس داد. هکرها معمولاً مجرم شناخته می شوند. اما در یک رویداد شگفت انگیز ، Poly Network به هکر پیشنهاد کرد که به عنوان مشاور امنیتی اصلی کار کند. این شرکت پیشنهاد کار را به همراه 500 هزار دلار پاداش برای افشای استثمار که منجر به سرقت گسترده شد اعلام کرد. هکر این پول را رد کرد ، اما Poly Network گفت که این پول را به طور مستقل ارسال کرده است. Poly Network گفته است که هکر را از نظر قانونی پاسخگو نخواهد دانست ، زیرا معتقد است “کنترل کامل بر دارایی های Poly Network و کاربران آن” را به دست می آورد.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

سرانجام ، مارک زاکربرگ گفت که فیس بوک 18 میلیون پست حاوی اطلاعات نادرست درباره COVID-19 را حذف کرده است. این خبر در مصاحبه اختصاصی CBS News با گیل کینگ فاش شد. اخیراً فیس بوک به دلیل نحوه برخورد رسانه های اجتماعی با اطلاعات غلط مورد انتقاد قرار گرفته است. رئیس جمهور آمریکا جو بایدن حتی در مورد فیس بوک و مشکلات اطلاعات نادرست آن اظهار نظر کرد. با در نظر گرفتن این موضوع ، زاکربرگ خاطرنشان کرد که گرفتن همه چیز دشوار است زیرا پلتفرم بزرگ است. وی تاکید کرد که همه چیز در فیس بوک بد نیست و این پلتفرم 3.3 میلیون آمریکایی را جذب کرده است که از این ابزار برای یافتن واکسن در وب سایت برای رزرو نوبت استفاده می کنند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما ارسال کنید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید