هشتگ روند 17 سپتامبر – اینستاگرام برای انتقاد از کودکان ؛ اعتراض به بیت کوین در السالوادور ؛ تخفیف اوبر کانادا


قانونگذاران از فیس بوک می خواهند طرح Instagram for Kids را لغو کند ، هزاران نفر در اعتراض به پذیرش بیت کوین توسط السالوادور به عنوان پول قانونی اعتراض می کنند و Uber کانادا به رای دهندگان در رسیدن به صندوق رای کمک می کند.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! جمعه ، 17 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

دموکرات ها از مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ می خواهند برنامه های ایجاد اینستاگرام برای کودکان زیر 13 سال را متوقف کند. پس از آنکه گزارشات اخیر نشان داد که اینستاگرام مشکلات روانی در بین نوجوانان را افزایش داده است ، قانونگذاران با اینستاگرام برای کودکان مخالف هستند. قانونگذاران می گویند که نوجوانان و کودکان در سن آسیب پذیری هستند و اینستاگرام “تهدید قابل توجهی برای رفاه جوانان است”. وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارش داد که محققان اینستاگرام نحوه تأثیر این برنامه بر نوجوانان را مطالعه کردند و به این نتیجه رسیدند که این برنامه مسئول مسائل مربوط به سلامت روان است که عمدتا مربوط به عزت نفس است. به گفته Gizmodo ، فیس بوک اکنون به دلیل برنامه اینستاگرام خود برای کودکان با انتقاداتی روبرو است ، زیرا بسیاری از آنها این برنامه احتمالی را به عنوان پول درآوردن و راهی برای جلب علاقه کودکان به این سیستم عامل از سنین پایین می دانند.

یک هفته پس از آنکه السالوادور رسماً بیت کوین را به عنوان وجه قانونی پذیرفت ، هزاران نفر در اعتراض به این تصمیم به خیابان ها آمدند. گسترش کیف پول بیت کوین دیجیتالی یکنواخت نبوده است. به گزارش نیویورک پست ، بسیاری گزارش می دهند که سرویس اغلب برای تعمیر و نگهداری خاموش شده است. قانون بیت کوین باید به 70 of کشور بدون حساب بانکی برای دسترسی به خدمات مالی کمک کند. اما در عوض ، معترضان این حرکت را مغرورانه و حواس پرتی از مشکلات واقعی اقتصادی می دانند. یک قانونگذار مخالف به بلومبرگ گفت که کشور با بیکاری و هزینه های بالای زندگی دست و پنجه نرم می کند و تصمیم برای پذیرش بیت کوین به عنوان پول قانونی در زمان بسیار بدی گرفته شد. نزدیک به 5000 نفر در اعتراض به این اقدام این هفته اعتراض کردند.

حتما بخوانید:
جدیدترینهای «لباس بچگانه»:

سرانجام ، Uber Canada برنامه خود را برای مشارکت شهروندان کانادایی در انتخابات فدرال روز دوشنبه اعلام کرد. این شرکت می گوید که 50٪ تخفیف برای سفرهای رفت و برگشت به و از محل های اخذ رای ارائه می دهد. Uber می گوید این بخشی از تلاش های مداوم آن در کانادا برای کمک به حمایت از رویدادهای مهم است ، مانند کمک به سواران برای رسیدن به مراکز واکسیناسیون و مراکز رای گیری. در 20 سپتامبر ، کانادایی ها می توانند از کد VOTE2021 برای دریافت تخفیف استفاده کنند. این کد برای استفاده در سراسر کشور در دسترس است. در طول انتخابات فدرال در کانادا در سال 2019 ، لیفت همچنین تخفیف مشابهی به رای دهندگان تورنتو و اتاوا داد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید