هشتگ روند 15 سپتامبر – اینستاگرام به نوجوانان آسیب می رساند ؛ وزنیاک برای فضا ؛ اینفلوئنسر مجازی حامیان مالی را جذب می کند


بر اساس این گزارش که توسط فیس بوک هدایت می شود ، اینستاگرام برای نوجوانان مضر است ، استیو وزنیاک به فضا نگاه می کند و یک تأثیرگذار شگفت انگیز در رسانه های اجتماعی از حمایت مالی برخوردار می شود.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! چهارشنبه ، 15 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

یک تیم تحقیقاتی داخلی در فیس بوک دریافتند که اینستاگرام تأثیر شگرفی بر سلامت روانی نوجوانان دارد. طبق مقاله CNET ، این مطالعه سه ساله نشان داد که اینستاگرام برای درصد قابل توجهی از دختران نوجوان مضر است. این پلتفرم قبلاً در مطالعات قبلی با سطوح بالاتری از افسردگی ، اضطراب و مشکلات مربوط به تصویر بدن مرتبط بوده است. رئیس سیاست عمومی در اینستاگرام توضیح داد که این پلتفرم به طور مفصل این س examinedال را بررسی کرده است که رسانه های اجتماعی با ذهن مردم چه کرده است و برنامه هایی مانند اینستاگرام چه کاربردهای خوبی و چه بدی را برای مردم انجام داده است. در گذشته ، این سرویس به دلیل ارتباط با بیماری های روانی ، به ویژه در بین مخاطبان جوان فوق ، با انتقاداتی روبرو بود.

استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، با شرکت خصوصی جدیدش Privateer به شکلی متفاوت وارد مسابقه فضایی می شود. این شرکت ، که وب سایت آن در حال حاضر بر اساس گزارش ایندیپندنت در حالت مخفی کاری قرار دارد ، یکشنبه شب توسط شخص وزنیاک از طریق توییت اعلام شد و یک ویدیوی کوتاه همراه با توییت او منتشر شد. توییت وزنیاک ادعا می کند که این شرکت “برخلاف سایرین” است ، و ویدیوی همراه آن در YouTube بیش از 50،000 بازدید داشته است. اگرچه غیر رسمی است ، اما اعتقاد بر این است که شرکت وزنیاک بر روی برخورد با زباله های فضایی تمرکز کرده است ، مشکلی که در مدار زمین در حال افزایش است. میزان زباله های فضایی در دهه گذشته دو برابر شده است و برخی از آنها می ترسند که افزایش آنها ما را در زمین گرفتار کند و “برخاستن از زمین را غیرممکن” کند.

حتما بخوانید:
خرید و فروش زمین چه نکاتی دارد؟

سرانجام ، یک نفوذگر رسانه های اجتماعی ایجاد شده توسط هوش مصنوعی صدها حامی مالی کسب کرده است. Sidus Studio X ، یک شرکت کره جنوبی ، یک تأثیرگذار مجازی در شبکه های اجتماعی به نام Rozy ایجاد کرده است که به گفته مدیر عامل شرکت ، بیش از 100 حمایت مالی از شبکه های اجتماعی دریافت کرده است. استودیو توضیح داد که بیشتر جذابیت روزی برای تبلیغ کنندگان “ناتوانی” او در رسوایی است ، ظاهراً به دلیل شخصیت کاملاً تخیلی او. طبق مقاله ای از All Kpop ، Rosie همچنین “برای همیشه 22” خواهد بود و جذابیت تأثیرگذار مجازی را برای تبلیغ کنندگان بیشتر می کند. این شرکت می گوید انتظار دارد روزی تا پایان سال 2021 نزدیک به 1 میلیون دلار درآمد تبلیغاتی داشته باشد و هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن پروژه به این زودی ها ندارد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
انسان سازی تجربه مصرف کننده تجارت فناوری اطلاعات


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید