هشتگ روند 14 سپتامبر- Apple VS Epic Games ؛ ادعاهای کارکنان Google ؛ Litecoin پس از اخبار جعلی کاهش می یابد


فایل ها توسط Jory Negin-Shekter

پس از تصمیم اپلیکیشن اپیک گیمز ، اپل ضربه خورد ، گوگل به جای ارائه غرامت کارکنان خود را اخراج کرد و والمارت برای گزارش جعلی ارزهای رمزنگاری شده هوا را پاک کرد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! 14 سپتامبر سه شنبه است و من میزبان شما ، سمیرا بالسارا هستم.

پس از تصمیم فناوری App Store ، اپل 85 میلیارد دلار ضرر کرد

بر اساس مقاله ای که در روز جمعه منتشر شد ، سهام اپل جمعه گذشته پس از حکم دادگاه مربوط به محاکمه در حال انجام Epic Games بیش از سه درصد سقوط کرد. بلومبرگبه پس از حکم قاضی فدرال مبنی بر اجازه توسعه دهندگان برای هدایت مشتریان تلفن همراه به روش های پرداخت شخص ثالث ، این شرکت تا 85 میلیارد دلار ارزش خود را ارزیابی کرد ، که قطعاً بر نتیجه نهایی اپل تأثیر می گذارد. در حالی که اپل در واقع مبارزه بی رحمانه خود را با پرداختهای موجود در برنامه از دست داده است ، قاضی همچنین به نفع اپل تصمیم گرفت و از Epic Games درخواست کرد غرامت نقض قرارداد را پرداخت کند. سازندگان Fortnite بسیار محبوب ، Epic Games ، به دلیل سیاست های فروشگاه برنامه در اواسط سال 2020 با Apple و Google درگیر دعوایی شده اند.

بر اساس گزارشی از این فناوری ، یکی از مدیران گوگل توصیه کرده است که این شرکت به جای جبران خسارت 7 کارمند موقت خود را اخراج کند

گزارش مشترک توسط نیویورک تایمز و روزنامه گاردین تعدادی اتهامات تند علیه غول فناوری گوگل و برخی از شیوه های تجاری غیراخلاقی آنها فاش کرد. از جمله یافته های روزنامه ، کشف مدیر Google بود که پیشنهاد کرد به جای اعطای مزایا ، چندین کارمند قراردادی را اخراج کند. Business Insiderبه تایمز همچنین گزارش می دهد که اگرچه این ایده پیشنهاد شد ، اما در نهایت گوگل تنها یکی از کارکنان خود را به صورت فصلی اخراج کرد و سایر کارکنان را استخدام کرد. در این گزارشها مشکلات دیگری از جمله عدم پرداخت دستمزد کارگران قراردادی نیز مشخص شده است و برخی از کارگران قراردادی ادعا می کنند که به عنوان “کارمند درجه دو” با آنها برخورد می شود.

سرانجام والمارت گفت CNBC که مطبوعات GlobeNewsWire اعلام کرد برنامه های شرکت برای اجازه پرداخت ارزهای رمزپایه از طریق Litecoin جعلی است. سخنگوی والمارت تأیید کرد که این نشریه معتبر نیست و توضیح داد که والمارت برای تحقیق به GlobeNewsWire مراجعه کرده است. بر اساس گزارش CNBC ، والمارت در تأثیر انتشار جعلی چیزی ندید ، اما Litecoin “کمی بیش از حد بی حوصله بود و داستان را از طریق حساب توئیتر Litecoin خود به اشتراک گذاشت.” پس از توضیحات والمارت ، ارز دیجیتال به سرعت 20 درصد سقوط کرد و درعین حال از به اشتراک گذاشتن اخبار اشتباه عذرخواهی کرد.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار ، 4 مارس 2021 - Google فروش تبلیغات را براساس تاریخچه مرورگر متوقف می کند. بازگشت به دفتر ایده خوبی است؟ و خداحافظ گوگل کارتن

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام خود را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من سمیرا بالسارا هستم.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید