هشتگ روند 10 آگوست – مشکل در تنظیم برنامه های کاربردی سلامتی Telus. هکر هک می کند ؛ سرکوب تکنولوژیکی چین


Telus گرمای دولت آلبرتا را از طریق برنامه telehealth آنها می گیرد ، یک هکر علیه باج افزار برنامه های هک را فاش می کند و دولت چین عملیات فناوری خود را گسترش می دهد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! سه شنبه ، 10 آگوست ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

کمیسیون حفظ حریم خصوصی آلبرتا دریافت که Telus قوانین حفظ حریم خصوصی اطلاعات بهداشتی استان را نادیده گرفته است. مشخص شد که برنامه شرکت بابل در ماه ژوئیه با بخش های کلیدی قانون اطلاعات بهداشت استان و قانون حفاظت از اطلاعات شخصی مطابقت ندارد. در حالی که Telus همچنان بر موضع خود پافشاری می کند ، با ارسال ایمیلی مبنی بر اینکه “از تمام الزامات محرمانه بودن تعیین شده در قانون آلبرتا برخوردار است یا فراتر می رود” ، بسیاری خواهان عدم شفافیت Telus با این برنامه هستند ، که اطلاعات اطلاعات جمع آوری شده را مبهم می کند. به خارج از کانادا ارسال می شود. در نهایت ، اگرچه Telus تغییرات کوچکی در برنامه ایجاد کرد ، اما شرکت از تعدادی توصیه کلیدی برای مطابقت آن با قوانین آلبرتا خودداری کرد.

بر اساس گزارش NBC News ، فردی که ادعا می کرد در گروهی علیه باج افزارها حضور دارد ، با ناراحتی تعدادی از پرونده های باند را در انجمن هکرها رها کرد. پرونده های فاش شده شامل فایل های آموزشی متعلق به گروه هکرهای روسی Conti است که مسئول حملات به چندین بیمارستان است. یک کارشناس باج افزار با تایید صحت نشت ها به NBC News ، خاطرنشان کرد که این فایل ها حملاتی را که از سرورهایی که با گروه هکرها ارتباط دارند توصیف می کند. در نشریه ، منبع مورد بحث شکایت کرد که سران باند از پول های اخاذی شده خسارت های زیادی برداشته اند و کانتی “احمق ها را به خدمت می گیرد و پول را بین خود تقسیم می کند”.

حتما بخوانید:
هشتگ پرطرفدار - مهندسان Google به دلیل تیراندازی به گبرو استعفا می دهند. "ابرچرخه" آمازون برای تغییر کارگران انبار. مشکلات Clearview AI در کانادا

در نهایت ، چین با تعدادی از بزرگترین شرکت های فناوری کشور ، از جمله Tencent megacorporation ، که صاحب WeChat است ، تماس می گیرد. این اقدام بلافاصله پس از آن صورت گرفت که دولت چین اقدامات مشابهی را علیه غول تجارت الکترونیکی چینی علی بابا اعمال کرد. در حالی که نهادهای نظارتی می گویند تمرکز خود را بر رویه های ضد رقابتی گذاشته اند ، ناظران می گویند این اقدام در واقع تلاشی برای تحت کنترل نگه داشتن غول های فنی است. سرکوب اخیر در پی سالها بازیگران اصلی فن آوری چینی با قدرت انحصاری بر اقتصاد بسته کشور انجام شده است و شرکتهایی مانند Tencent و Alibaba دارای نفوذ و قدرت عظیمی هستند. به گفته یکی از کارشناسان ، سرکوب تا حد زیادی ناشی از ترس است که می تواند بر نفوذ حزب کمونیست تأثیر بگذارد. همان کارشناس گفت که “رژیم می خواهد آنها را نگه دارد [the tech companies] تحت کنترل اوست “

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه Daily IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر منتشر می شود. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
TekSavvy از CRTC می خواهد که فروش پیشنهادی Freedom Mobile به Videotron را مسدود کند، می گوید که این قانون ارتباطات از راه دور را نقض می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید