هشتگ روند 1 سپتامبر – Subreddits تیره می شود. تماس های تلفنی اختیاری ؛ تاریخ عرضه ویندوز 11


فیلمنامه امروز هشتگ ترندینگ توسط جوری نگین شکتر تهیه شده است.

بخش بزرگی از Reddit با اعتراض به ضد واکسن ها در سراسر سایت تحت الشعاع قرار می گیرد ، Gen Z از تماس های تلفنی فاصله می گیرد و ویندوز 11 تاریخ انتشار دارد.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند ، به هشتگ ترند خوش آمدید! چهارشنبه ، 1 سپتامبر ، من میزبان شما هستم ، تام لی.

ده ها انجمن Reddit معروف به Subreddits پس از بیانیه مدیرعامل Reddit که از ممنوعیت اجتماعات anti-vaxx بر روی این پلتفرم خودداری کرد ، خصوصی شده اند. این بیانیه به دنبال نامه سرگشاده ای است که در تعدادی از مطالب فرعی منتشر شده است و از مدیران Reddit خواسته است برای محدود کردن اطلاعات غلط گسترده COVID-19 در برخی از اتاق های خبر بیشتر تلاش کنند. پس از بیانیه مدیرعامل Reddit ، انجمن Reddit VaxxHappened ، گروهی که کمپین ضد اطلاعات را اداره می کند ، نامه تند خود را به تیم اداری Reddit ارسال کرد و تصمیم آنها را مبنی بر عدم تشدید اقدامات خود محکوم کرد. به گزارش DailyDot.com ، چندین ردیف دیگر قصد دارند در اواخر این هفته کسوف شوند زیرا تعداد فزاینده آراء نارضایتی از تصمیم Reddit را نشان می دهد.

یک مطالعه جدید نشان داد که تنها بخش کوچکی از جوانان 16 تا 24 ساله “فکر می کنند تماس های از راه دور مهم هستند” ، که منجر به مهاجرت گسترده به تلفن های ویبره می شود. در مقاله ای در گاردین ، ​​مطالعه Ofcom نشان داد که نسل قدیمی Z بسیار دور از تماس های تلفنی با سرسام آور فاصله می گیرد ، زیرا جوانان 16-24 ساله ترجیح می دهند به جای برداشتن تلفن ، پیامک ارسال کنند. این نظرسنجی همچنین نشان داد که میزان بارگیری بارها در کل بین سالهای 2016 تا 2020 بیش از یک چهارم کاهش یافته است. یک نظرسنجی قبلی برای سال 2017 نیز توسط Ofcom نشان داد که تنها 15 درصد از جوانان 16 تا 24 ساله معتقدند که تماسهای تلفنی یک “روش مهم” است. ارتباطات. ” این مطالعه علاوه بر کاهش علاقه به تماس های تلفنی ، نشان داد که دلیل مهمی برای تغییر آهنگ های زنگ ناشی از ظهور فناوری پوشیدنی و همچنین قوانین جدید در مورد استفاده از تلفن های همراه در مدارسی است که انتظار می رود در آنها سکوت شود.

حتما بخوانید:
مشاوره حقوقی رایگان

سرانجام ، مایکروسافت پس از اعلام سه شنبه تاریخ انتشار ویندوز 11 را اعلام کرد. ارتقاء رایگان رایانه های واجد شرایط ویندوز 10 در 5 اکتبر در دسترس برخی از مشتریان قرار می گیرد ، و پس از آن مراحل بعدی واجد شرایط شدن مرحله ای خواهد بود ، مانند نسخه های قبلی ویندوز. در دستگاه های موجود ویندوز 10 ، Windows Update در صورت موجود بودن ارتقاء به کاربران اطلاع می دهد ، اگرچه برخی از کاربران می توانند به صورت دستی از طریق یک برنامه ویژه Microsoft Health Check بررسی کنند. مایکروسافت همچنین اشاره کرد که همه ویژگی های اعلام شده ویندوز 11 پس از راه اندازی سیستم عامل در ماه آینده در دسترس نخواهد بود. قابل توجه ترین ویژگی هایی که برای اولین روز از دست رفته است ، قابلیت راه اندازی برنامه های اندروید خواهد بود که انتظار می رود در ماه های آینده برای Windows Insiders “پیش نمایش” شود و بعید است که تا سال 2022 به طور کامل راه اندازی شود.

اینها همه اخبار فنی هستند که در حال حاضر در جریان هستند. روند هشتگ بخشی از شبکه پادکست ITWC است. ما را به Alexa Flash Briefing یا به گزارش روزانه Google Home خود اضافه کنید. حتماً در خبرنامه روزانه IT Wire ما ثبت نام کنید تا همه اخبار مهم را مستقیماً در صندوق ورودی خود هر روز دریافت کنید. قسمت بعدی Hashtag Tendances را بخوانید ، قسمت هفتگی ما در هشتگ Trending به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود. اگر پیشنهاد یا توصیه ای دارید ، لطفاً یک خط در نظرات یا ایمیل برای ما بگذارید. با تشکر از شنیدن ، من تام لی هستم.

حتما بخوانید:
قیمت ورق رنگی خرید انواع ورق رنگی گالوانیزه آهن اسپات


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید