هشتگ روند – کانادا برای غول های جریانی هدف دارد. AI به شناسایی COVID کمک می کند. واتیکان رباتها را تعیین می کند


کانادا پاهای غول های جریان دار را در کنار آتش نگه می دارد ، یک برنامه جدید هوش مصنوعی می تواند COVID را از سرفه ردیابی کند و واتیکان برای کمک به مبارزه با حملات سایبری که به کتابخانه هایش کمک می کند ، به ربات ها روی می آورد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 8 نوامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

======

دولت کانادا برای اطمینان از اینکه غول های پخش آنلاین مانند Netflix تحت قوانینی مشابه اپراتورهای تلویزیونی سنتی فعالیت می کنند ، تغییرات جدید سیاست را پیشنهاد می کند ، زیرا سیستم عامل های پخش درآمد بالایی دارند. در لایحه جدید که هفته گذشته توسط دولت لیبرال اعلام شد ، سیستم عامل هایی مانند Netflix و Spotfiy تحت قانون پخش از طریق طبقه بندی جدیدی تحت عنوان “مشاغل آنلاین” قرار می گیرند. طبق CBC ، در این لایحه همچنین پیشنهاد می شود اختیارات جدیدی به CRTC اعطا شود كه به پخش كنندگان و شركت های پخش آنلاین نیاز دارد تا در حمایت از موسیقی ، داستان ها ، سازندگان و تهیه كنندگان كانادایی كمك مالی كنند. این حرکتی است که برخی از کارشناسان آن را “مدتها پیش رو” می خوانند.

======

یک برنامه جدید هوش مصنوعی می تواند به شما سرفه گوش دهد و تشخیص دهد که آیا ویروس کرونا دارید. محققان امیدوارند که بتوانند آن را به یک برنامه کاربردی تبدیل کنند. از فناوری

محققان موسسه فناوری ماساچوست ممکن است راهی برای شناسایی حاملان خاموش ویروس کرونا بدون آزمایش پیدا کرده باشند. بیزینس اینسایدر گزارش داد که مطالعه ای که در ماه سپتامبر منتشر شد ، مدلی از هوش مصنوعی را توصیف می کند که می تواند بین سرفه افراد مبتلا به ویروس کرونا و افراد سالم تفاوت قائل شود. بر اساس تغییرات صدا ، حتی سرفه های غیر ارادی داوطلبانه می توانند تشخیص دهند که افراد سالم یا ناقل علائم هستند ، برای تشخیص گوش انسان بسیار خوب است.

حتما بخوانید:
فوربس CGI را یکی از "بهترین شرکت های مشاوره مدیریت جهان" معرفی کرد.

======

واتیکان برای محافظت از کتابخانه در برابر حملات هکرهای فناوری ، ربات هایی را استخدام می کند

کتابخانه رسولان واتیکان در حال همکاری با یک شرکت امنیت سایبری برای محافظت از نقاشی های ارزشمند ، کتیبه ها و متون باستانی خود در برابر مجرمان سایبری است. به گزارش گاردین ، ​​این کتابخانه که بیش از 80،000 سند با ارزش قابل اندازه گیری را ذخیره می کند ، از زمانی که تصمیم به دیجیتالی کردن بخشی از مجموعه خود در سال 2012 گرفته است ، ماهانه با 100 تهدید سایبری روبرو شده است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من الکس کوپ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید