هشتگ روند – چین ماهواره 6G را پرتاب می کند. ناوگان خودران برای تحویل Loblaws ؛ نکات WFH


5G را فراموش کنید ، چین ماهواره 6G را پرتاب می کند ، Loblaw اولین ناوگان تحویل خودگردان کانادا و مشاوره در مورد تعیین مرزهای خود را هنگام کار در خانه راه اندازی می کند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 24 نوامبر است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

======

چین اولین ماهواره 6G جهان را به فضا پرتاب کرد. ما حتی نمی دانیم 6G چیست. از فناوری

آیا قبلاً 5 گرم چیزی شنیده اید؟ 6G چطور؟ چین ماه گذشته اولین ماهواره 6G جهان را منتشر کرد ، اما بسیاری از آنها در مورد 6G حتی گیج مانده اند. این نسل سلول ها توسط یک مشارکت جهانی به نام 3GPP تعیین می شود ، اما هنوز 6G را تعریف نکرده است. آنچه در مورد ماهواره می دانیم این است که این یک بار ارتباطی تراهرتز با فرکانس بالا را آزمایش می کند که می تواند داده ها را با سرعتی بسیار بالاتر از 5G ارسال کند. این ماهواره که به Tianyan-5 معروف است ، تصاویری با وضوح بالا را پوشش می دهد (4 کیلومتر مربع) در روز. این وضوح حتی برای انتخاب درختان جداگانه در جنگل به اندازه کافی بالا خواهد بود. هنوز جای سوال است که آیا Tianyan-5 نسل بعدی تلفن های همراه خواهد بود یا خیر.

======

Loblaws سرویس تحویل مستقل را در ماه دسامبر راه اندازی می کند. این اولین حرکت در نوع خود در عملیات تجاری کانادا خواهد بود. پنج کامیون در مسیرهای ثابت تورنتو حرکت می کنند. این یک سطح از رانندگی مستقل در عمل است ، به این معنی که تمام کامیون های خودران Loblaw تحت مقررات کانادا دارای یک راننده ایمنی به عنوان کمک خلبان هستند. همانطور که بیشتر و بیشتر خریداران به خرید آنلاین مواد غذایی روی می آورند ، Loblaws می گوید که تحویل خودکار در مسافت متوسط ​​مایل راهی برای کارآمدتر کردن زنجیره تأمین آنها است. [LinkedIn]

حتما بخوانید:
کافی است فقط کمی قهوه بخورید

======

سپس ، چگونه می توانیم با کار در خانه به مدیریت زمان دست پیدا کنیم؟ طبق آخرین گفتگوی LInkedIn ، پاسخ در ایجاد مرزها است. به گفته Fast Company ، یک نکته این است که ساعت ها را بدون کار تعیین کنید. هر روز زمانی را احساس کنید که احساس می کنید واقعاً “طرد شده اید”. به نظر می رسد این یک وقفه از ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر برای ورزش و شام و سپس وقت آزاد پس از ساعت 10 شب باشد. ممکن است زمان شلوغی باشد ، اما سلامتی خود را در اولویت قرار دهید! دریابید که چه فعالیت های اساسی سلامتی می توانید برای احساس سلامتی انجام دهید ، مانند خواب کافی ، پیاده روی روزانه. اقدامات کوچک می تواند به جلوگیری از سوختگی کمک کرده و احساس بی انگیزگی در شما ایجاد کند. [LinkedIn]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید