هشتگ روند – پیش بینی های ارتباطات از راه دور کانادا برای سال 2021


صنعت ارتباطات از راه دور یک سال هیجان انگیز را پشت سر گذاشته است. با کار در خانه ، با تأکید بر اهمیت اتصال خوب ، توسعه شبکه ، خواه 5G یا باند پهن ، در کانادا سرعت می گیرد. این حرکت در سال 2021 ادامه خواهد یافت و ما فکر می کنیم هنگام انتقال به سال جدید سه نکته باید در خاطر داشته باشیم. و با آن ، به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 28 دسامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

====

حراج طیف متوسط ​​طیف 5G در تاریخ 31 ژوئن سال 2021 برگزار خواهد شد. این لحظه مهمی برای اپراتورهای کانادا است ، زیرا 3.5 گیگاهرتز سرعت 5G را حتی بیشتر می کند و استفاده های جدید را باز می کند. به همین ترتیب ، شرکتهای مخابراتی عمده این پیشنهاد را برای بهبود سرعت خدمات 5G در مراکز شهری مشاهده می کنند. اما اپراتورهای کوچکتر نیز فرصتی برای رقابت پیدا می کنند. در مناطقی که طیف کافی وجود دارد ، 50 مگاهرتز توسط ISED اختصاص داده شده است تا شرکت های کوچک حمل و نقل پیشنهاد دهند.

افزایش صندوق باند پهن جهانی در پایان سال گذشته با هدف پر کردن شکاف بیشتر بین باند پهن بین مناطق روستایی و شهری است. با افزایش جدید 750 میلیون دلاری ، صندوق پهنای باند جهانی هم اکنون بالغ بر 1.75 میلیارد دلار است. بودجه 150 میلیون دلار برای پروژه های آماده ساخت بیل فراهم كرده است كه می توانند تا نوامبر 2021 خدمات ارائه دهند. علاوه بر بودجه جدید ، روند درخواست ساده و شفاف تر شده است. در 17 دسامبر ، دولت کانادا اولین پروژه با بودجه UBF را اعلام کرد ، سرمایه گذاری 1 میلیون دلاری در اینترنت نتاگو برای رساندن اینترنت پرسرعت به 7200 نفر در شهرستانهای محروم در آلبرتا. پیش بینی پروژه های مشابه در سال 2021.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 5 آوریل 2021 - شماره تلفن ها و آدرس های ایمیل کاربران توییتر اکنون رایگان است و یکپارچگی زنجیره تامین IT خود را بررسی می کند | امنیت سایبری تجارت فناوری اطلاعات امروز ، 5 آوریل 2021

برای اندکی افزایش دامنه ، کاربران به زودی به Wi-Fi 6E دسترسی خواهند داشت. این استاندارد جدید Wi-Fi در طیف 6 گیگاهرتز کار می کند که از باند فعلی 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز ازدحام کمتری برخوردار است. علاوه بر افزایش سرعت ، باعث افزایش ثبات در محیط های متراکم مانند دفاتر و استادیوم ها نیز می شود. مشاوره در مورد توزیع مجدد طیف 6 گیگاهرتز برای Wi-Fi در نوامبر سال 2020 اعلام شد و اکنون در حال انجام است.

اینها همه پیش بینی هایی است که ما برای صنعت ارتباطات از راه دور در سال 2021 انجام داده ایم. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، در چند هفته آینده ، ما می خواهیم که به ما بگویید بزرگترین داستان فناوری کانادا در سال جاری چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان برای کسب شانس لیوان IT World Canada در سال جدید به قرعه کشی می شوند!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید