هشتگ روند – پیشنهاد عجیب برای تشخیص چهره در هند ؛ کاخ سفید از برنامه نویسان فراخوانده است. گزارش نهایی آجیت پای


پیشنهاد نصب دوربین های شناسایی چهره در یکی از شهرهای هند با واکنش گسترده ای روبرو شده است ، تماس پنهانی برای برنامه نویسان در وب سایت کاخ سفید پیدا شده است و گزارش نهایی آجیت پای شایسته توجه است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 22 ژانویه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.


پیشنهاد پلیس در شهر اوتار پرادش هند برای راه اندازی دوربین های مبتنی بر هوش مصنوعی در “نقاط داغ” این شهر برای تشخیص بیان زنان نیازمند ، واکنش های زیادی را به دنبال داشت. این اقدام بخشی از اقدامات امنیتی است كه توسط اداره پلیس لكنو آغاز شده است ، اما روزنامه نگاران ، كارشناسان سیاسی و فعالان حقوق زنان هشدار می دهند كه این اقدام اشتباه بزرگی است. اداره پلیس لاکنو گفت که دوربین ها به محض “تغییر بیان زن پریشان” فعال شدند. امیدواری که پلیس می گوید این است که قبل از تماس با پلیس درمورد شهروند پریشان به پلیس هشدار دهیم. بله شنونده ، حق با شماست – جمله آخر مضحک به نظر می رسد. [Twitter]

===

وب سایت جدید کاخ سفید شامل یک پیام مخفی است که برای برنامه نویسان فن آوری فراخوانده می شود

مردم یک فراخوان پنهان برای اقدام را در کد وب سایت جدید کاخ سفید پیدا کرده اند. اگر هنگام بازدید از وب سایت ، ابزارهای توسعه دهنده را در مرورگر خود بارگیری کنید ، ممکن است متوجه یک پیام مخفی شوید که می گوید “” اگر این مطلب را می خوانید ، برای ساخت بهتر به کمک شما نیاز داریم. سپس متن صفحه برنامه خدمات دیجیتال ایالات متحده (USDS) وجود دارد. این پیام توسط ایساک هپورث ، کارمند مایکروسافت در توییتر مشاهده شد.

حتما بخوانید:
ترفند Ulitmate طراحی داخلی

===

آجیت پای در گزارش نهایی فناوری می گوید بارگذاری با 3 مگابیت در ثانیه هنوز برای خانه های آمریکایی به اندازه کافی سریع است

سرانجام ، آجیت پای در یکی از اقدامات اخیر خود به عنوان رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال گفت که استانداردهای باند پهن 6 ساله FCC خوب است. این از نظر سرعت بارگیری 25 مگابیت بر ثانیه و سرعت بارگذاری 3 مگابیت بر ثانیه است که در آخرین گزارش وی برجسته شده است. این سرعتها از ژانویه 2015 تنظیم نشده است. گزارش نهایی رهنمودها یا معیارهای بالقوه ای برای آینده ارائه نمی دهد. مطمئناً شایان ذکر است که برخی از دستاوردهای پای در دوران ریاست خود شامل مقررات زدایی از صنعت باند پهن و لغو قوانین بی طرفی شبکه است.


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من الکس کوپ هستم ، ممنون که گوش دادید!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید