هشتگ روند – پیاده رو آمازون ؛ بانک ها سیاست های WFH را گسترش می دهند. داده های جمعه سیاه


آمازون به دلیل ویژگی Sidewalk خود با حریم خصوصی روبرو شده است ، برخی از بانک های بزرگ در کانادا سیاست های WFH را گسترش می دهند و ما برخی اطلاعات جمعه سیاه را از Shopify داریم.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 30 نوامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

=====

به دلیل ویژگی Sidewalk ، آمازون با حریم خصوصی خود روبرو می شود ، که دستگاه های الکسا را ​​به شبکه های WiFi محله تبدیل می کند که صاحبان آن باید فناوری را کنار بگذارند

پیاده رو آمازون به عنوان یک ویژگی انصراف در ایالات متحده راه اندازی شد ، که می گوید این شرکت زنگ های اکو و حلقه را به هر دستگاه الکسای نزدیک ، حتی به همسایگان شما متصل می کند. آمازون می گوید این یک شبکه مشترک برای کمک به عملکرد بهتر دستگاه ها ایجاد می کند ، اما منتقدان از نحوه ورود خودکار مشتریان ناراحت هستند. بر اساس گزارش های خبری ، آمازون پیاده رو را فقط در ایالات متحده راه اندازی می کند ، اما برخی از خارج از کشور در شبکه های اجتماعی از دریافت ایمیل برای راه اندازی آن خبر دادند.

=====

برخی از بزرگترین بانک های کانادا با ادامه ویروس کرونا ، برنامه های بازگشت کارکنان خود را به مطب ها خنثی می کنند. بلومبرگ گزارش داد که بانک مونترال و CIBC برنامه های کار از راه دور برای برخی از کارمندان را زودتر از ماه آوریل تمدید می کنند ، در حالی که TD می گوید بیشتر افرادی که از خانه کار می کنند “حداقل تا بهار” برنخواهند گشت. RBC همچنین برخی از کارمندان که به دفتر بازگشته بودند را تشویق کرد که به خانه خود برگردند. جاستین ترودو ، نخست وزیر کانادا ، با تعیین لحن برای بقیه کشور ، اخیراً از خانه به کار خود بازگشت.

حتما بخوانید:
راز لباس بچگانه که هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند

=====

سرانجام ، Shopify می گوید طی جمعه سیاه هفته گذشته تورنتو ، مونترال و ریچموند هیل پرفروش ترین شهرهای کانادا بودند. ما داده های بیشتری داریم که تصویری کوچک از فروش جمعه سیاه به ما ارائه می دهد و شاید یکی از جذاب ترین موارد ، ترجیح خرید موبایل باشد. دو سوم از کل فروشها از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود و یک سوم باقیمانده روی میز کار انجام می شود. میانگین قیمت سبد خرید نزدیک به 130 دلار بود که اوج فروش در ساعت 9 صبح انجام شد

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید