هشتگ روند – ویندوز 35 ساله می شود؛ Go SMS Pro از Google Play حذف شد ؛ خداحافظ پاداش های اداری


با 35 ساله شدن ویندوز ، اینترنت در حال کاهش حافظه است ، Go SMS Pro به دلیل برخی مشکلات جدی امنیتی از Google Play حذف می شود و LinkedIn در مورد مرگ امتیازات دفتر صحبت می کند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 23 نوامبر است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

=====

ویندوز 35 ساله می شود: تاریخچه بصری فناوری

ویندوز 10 بعد از ویندوز 1.0 بسیار طولانی تر شد ، اما ارزش دارد در مورد برخی از مشارکت های مهم سیستم عامل اصلی تجدید نظر کنید. علاوه بر عکس شگفت آور با وضوح فوق العاده بالا از بیل گیتس جوان ، The Verge اخیراً در مورد چگونگی معرفی 1.0 ترکیبی کاربردی از ماوس و صفحه کلید و مفهوم بازی خوب با دیگران نوشت. حتی در آن زمان ، مایکروسافت با اطمینان از آسان بودن اجرای اصلاحات و پیکربندی های دیگر ، ساخت برنامه ها را برای رقبا و توسعه دهندگان نرم افزار آسان تر کرد. البته ، عصر جدید ویندوز تا ویندوز 95 وجود نداشت. این جهش نقطه عطف دیگری برای مایکروسافت بود زیرا این شرکت به معماری 32 بیتی روی آورد و منوی Start را معرفی کرد.

=====

برنامه پیام رسانی Go SMS Pro در آخر هفته پس از کشف یک نقص امنیتی بزرگ در برنامه که به افراد امکان دسترسی به محتوای ارسال شده توسط کاربران را می دهد ، در فروشگاه Google Play ناپدید شد. TechCrunch اخیراً اعلام کرده است که در هنگام بررسی آسیب پذیری ، شماره تلفن ، اطلاعات نقل و انتقال بانکی ، تأیید سفارش و آدرس خانه و همچنین عکس های واضح پیدا کرده است. شایان ذکر است که Go SMS Pro بیش از 100 میلیون بار بارگیری شده است.

حتما بخوانید:
اصول طراحی دکور مغازه + 20 تصویر جذاب از دکوراسیون مغازه - ویکی ساختمون

=====

در آخر ، از راهروهای مخفی پشت قفسه های کتاب و سالن های کوکتل خداحافظی کنید. یک داستان BBC منجر به گفتگوی پرشور در LinkedIn درباره مرگ احتمالی پاداش های اداری و دلیل شروع جنون آنها شد. مشخص نیست که فرهنگ اداری به عنوان موج دوم بیماری همه گیر COVID-19 چگونه تعریف می شود و کارگران را مجبور به ماندن در خانه در شلوار عرق می کند ، اما بسیاری موافقند که از نظر گذشته “چنگال شیرهای آبجو سلف سرویس” الهام بخش نیست فقط یک احساس قوی از فرهنگ مشترک است. به نقل از یک کارگر از راه دور گفت که وی ارزش زیادی برای دادن “استقلال ، تسلط و آزادی بیشتر” در کارفرما دارد.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید