هشتگ روند – واکسن جذابیت را افزایش می دهد. چین جمع آوری غیرقانونی داده را محکوم می کند. Google بایگانی عکسهای نامحدود را خاتمه می دهد


دولت ایالات متحده از برنامه های همسریابی برای تبلیغ واکسن استفاده می کند ، چین برنامه های معروف جمع آوری داده غیرقانونی را محکوم می کند و گوگل بایگانی نامحدود عکس را به حالت تعلیق در می آورد.

این همه اخبار فنی است که باعث می شود هم اکنون مردم وزوز کنند. امیدوارم همه تعطیلات آخر هفته خوبی داشته باشند و به هشتگ روند خوش آمدید! سه شنبه 25 مه است و من میزبان تو ، تام لی هستم.

واکسن ها نه تنها شما را در برابر Covid محافظت می کنند ، بلکه می توانند هنگام جستجوی شریک زندگی آنلاین جذابیت بیشتری نیز داشته باشند. برای تشویق واکسیناسیون ، دولت ایالات متحده با برنامه های همسریابی در حال کار است تا ویژگی های بدون خار را در اختیار کاربران قرار دهد. طبق گفته های دولت بایدن ، جویندگان عشق واکسینه شده به ویژگی هایی مانند Super Likes دسترسی آزاد خواهند داشت و در لیست نامزدها بالاتر قرار می گیرند. آنها حتی یک نشان عالی در نمایه خود دریافت می کنند و برچسب های اختصاصی گپ را برنده می شوند. دولت ابتدا به Tinder روی آورد ، اما تقریباً همه برنامه های اصلی دوستیابی ، از جمله Match ، Bumble و Hinge ، محتوای برتر را برای کاربران واکسینه شده منتشر می کنند.

اداره فضای مجازی چین 105 برنامه را به جمع آوری داده های غیرقانونی و نقض حریم خصوصی متهم کرده است. این لیست شامل نام های بزرگ اعم از خارجی و داخلی از جمله نسخه های چینی Microsoft LinkedIn ، TikTok و Tencent است. دولت گفت که پس از شکایت کاربران از دسترسی غیرمجاز برنامه ها به اطلاعات شخصی و داده های بیش از حد جمع آوری شده ، اقدام کرد. چین همچنین در تاریخ 1 مه قانون جدیدی برای حفظ حریم خصوصی داده ها را وضع کرد که طبق آن برنامه ها مسئول جمع آوری داده هایی هستند که مربوط به عملکردهای اصلی آنها نیست. همه 105 برنامه 15 روز برای تغییر روش جمع آوری اطلاعات خود دریافت کردند.

حتما بخوانید:
رونمایی از تیم منتخب 1400 فوتبال ایران - ورزش سه

موارد زیر یک یادآوری مهم است: Google ذخیره نامحدود Google Photos خود را از اول ژوئن پایان می دهد. تمام عکس های بارگذاری شده در Google Photos سپس 15 گیگابایت فضای ذخیره سازی ابری رایگان بین حساب های Google به حساب می آیند. خوشبختانه ، این تغییر هیچ اثر بازگشتی ندارد ، به این معنی که تصاویر ذخیره شده در حال حاضر با کیفیت بالا یا بالا تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت. با ضربه زدن روی نماد حساب Google Photos خود ، انتخاب “تنظیمات عکس” از منوی کشویی و ضربه زدن روی “پشتیبان گیری و همگام سازی” می توانید کیفیت بارگذاری را تغییر دهید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای دریافت اخبار مهم هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود ، برای خبرنامه Daily News Wire ثبت نام کنید. فراموش نکنید که به قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر پخش می شود ، بپیوندید. با تشکر برای شنیدن ، من تام لی هستم.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید