هشتگ روند – هوندا اتومبیل های خودران را دو برابر می کند. SpaceX ستایش دریافت می کند. تحول دیجیتال صنعت رستوران


هوندا اولین کسی است که اتومبیل های مستقل سطح 3 را به تولید انبوه می رساند ، Space X با دسترسی به اینترنت در مناطق روستایی و چگونگی پایداری و خلاقیت بیشتر رستوران ها در همه گیر در حال پیشرفت است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این پنجشنبه ، 12 نوامبر است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

========

هوندا می گوید این اولین خودروی تولید انبوه خودروهای مستقل Tier 3 خواهد بود

هوندا می گوید اولین خودروی تولید انبوه اتومبیل های سطح 3 است که به رانندگان اجازه می دهد تا وسایل نقلیه خود را در ترافیک شلوغ رانندگی کنند. در بیانیه مطبوعاتی ، این خودروساز گفت: “هوندا قصد دارد فروش هوندا لجند (سدان لوکس) مجهز به تجهیزات رانندگی خودکار تازه تأیید شده” را قبل از پایان مارس 2021 آغاز کند. “اکنون ، فقط برای خلاصه کردن سطح رانندگی خودمختار. شش سطح استقلال خودرو وجود دارد. سطح 0 تا 5 از اتومبیل های دستی یا کروز کنترل گرفته تا وسایل نقلیه کاملاً خودران که نیازی به چرخ فرمان یا ترمزها و پدال های گاز ندارند. تسلا می گوید بسیار نزدیک به شماره 5 است.

========

SpaceX از نظر دسترسی به اینترنت در مناطق روستایی در حال پیشرفت است. PCMag به سراغ کاربران آزمایشگرهای بتا رفت ، آنها فناوری ماهواره را به عنوان تغییر در بازی توصیف كردند. سرانجام یک کاربر سرعت 100 مگابیت در ثانیه یا بیشتر را بدست آورد. یکی دیگر از مشکوکین بزرگ استارلینک می گوید که او از کار در زیر باران بسیار هیجان زده است. وی ویدئویی از Counter-Strike: Global Offensive با استفاده از Starlink در هنگام بارش شدید باران ارائه داد. حتی در زیر باران ، اتصال آن برای بارگیری به 113 مگابیت در ثانیه و برای بارگذاری به 15 مگابیت در ثانیه می رسد. یک معلم و کاربر فعلی Starlink می گوید که او ماهیانه 100 دلار پرداخت می کند تا فقط 18 مگابیت بر ثانیه سرعت بارگیری و 5 مگابیت بر ثانیه بارگذاری داشته باشد. هدف SpaceX ارائه سرعت بارگیری 1Gbps است. این شرکت به پرتاب هزاران ماهواره دیگر برای پوشش جهانی ادامه خواهد داد. امسال SpaceX مجوز اصلی ارتباط از راه دور خود را در کانادا دریافت کرد ، اما این مجوز اجازه فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات اینترنت در کشور صادر کننده را نمی دهد.

حتما بخوانید:
خرید لوازم آرایشی اورجینال

=======

بیماری همه گیر به شدت به صنعت رستوران و هتل ضربه زد. طبق اعلام انجمن ملی رستوران ها ، صنعت رستوران سازی در ایالات متحده با 240 میلیارد دلار ضرر مواجه است. اما این صنعت را مجبور به مقاومت و خلاقیت بسیار بیشتر کرده است. امروز شما تجربه های فضای باز ، گسترش خدمات صادرات و تحویل و آشپزخانه های ارواح را پیدا خواهید کرد. اکنون حباب ، ایگلو ، چادرهای مخصوص تغذیه وجود دارد. با سردتر شدن هوا ، رستوران ها نیز به سمت کارخانه های گرم در فضای باز روی آورده اند. دیوید چانگ یک سرآشپز مشهور در ایالات متحده است که باید تعجب کند که چگونه می تواند به جلو حرکت کند. یک نکته که او روشن می کند در مورد زایمان است. چانگ به بلومبرگ گفت: “ما باید مدل سیستم تحویل و تدارکات را اصلاح کنیم زیرا تأمین کنندگانی که 30٪ از بهترین درآمد شما را می گیرند یک مدل پایدار نیستند.” این موضوع فراتر از چهار دیوار یک رستوران است.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید