هشتگ روند – هشدار ضربان ساز اپل ؛ تاجر مونترال در حال آماده سازی فضا است. سیسکو برنده جایزه بهترین کارفرما در کانادا شد


اپل هشدار اساسی برای پیس میکرها می دهد ، تاجر مونترال مارک پتی در حال آماده سازی اولین پرواز فضایی خود است و فوربس بهترین کارفرمای کانادا را معرفی کرده است.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 27 ژانویه است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.


اپل هشدار جدیدی صادر می کند: آیفون 6 اینچی خود را از ضربان ساز فناوری دور نگه دارید

اپل برای همه پیام مهمی دارد: آیفون خود را شش اینچ از ضربان سازهایتان فاصله دهید. این غول گوشی های هوشمند می گوید که آیفون شامل آهن ربا و رادیوهایی است که از میدان های الکترومغناطیسی ساطع می کنند و می توانند با دستگاه های پزشکی ، ضربان سازهای قلب و دفیبریلاتورها تداخل ایجاد کنند. کمی عمیق تر ، دستگاه های پزشکی سنسورهایی دارند که می توانند به آهن ربا یا امواج رادیویی پاسخ دهند. اعلامیه اخیر کاربران را از “آهن ربا های داخل” و چهار مدل آیفون 12 و لوازم جانبی MagSafe آگاه می کند. اپل همچنین می گوید که نسخه های آیفون 12 دارای آهنربا بیشتری نسبت به مدل های قبلی آیفون هستند ، اما خطر تداخل مغناطیسی در دستگاه های پزشکی بیشتر از مدل های قبلی نیست. CNN از اپل س askedال کرد که چرا اکنون فقط دستورالعمل های ایمنی را گسترش می دهد ، اما این خبر بی پاسخ بود.

===

مارک پتی تاجر مونترال برای ماجراجویی آماده است که خارج از این جهان است. پتی قرار است در سال 2022 یک پرواز فضایی خصوصی انجام دهد. این بخشی از اولین مأموریت با Axiom Space ، اولین ایستگاه فضایی تجاری جهان است. این یک سفر 10 روزه با یک شرکت خصوصی اجاره یک فضاپیمای شخصی از اسپیس ایکس الون ماسک خواهد بود. پتی میلیون ها دلار برای رفتن به مدار ، بلکه برای بخشی از داستان و الهام بخشیدن به سرمایه گذاری بیشتر در اکتشافات فضایی پرداخت می کند. پتی یازدهمین کانادایی است که در فضا سفر می کند.

حتما بخوانید:
با دنبال کردن سه مرحله آسان، اسباب بازی نتایج بالاتر را دریافت کنید

===

سرانجام ، فوربس بهترین کارفرمایان کانادا را معرفی کرد و سیسکو کانادا در جایگاه نخست قرار گرفت. این لیست شامل 300 شرکت از صنایع مختلف در کانادا است. امسال سیسکو از رتبه 3 № خود در سال 2020 از دو رتبه صعود کرد. همه گیری سال سختی برای کارفرمایان و کارمندان بود. شرکت سیسکو و جوامع کانادایی برای ایمن ماندن و ارائه خدمات به مشتریان تقاضای زیادی داشته اند. شانون لنینگر ، رئیس سیسکو ، گفت که این پیروزی ناشی از فرهنگ مثبت کار و شفافیت این شرکت است. لنینگر در بیانیه ای گفت: “فرهنگ آگاهانه ما به معنای آگاه بودن و مسئولیت پذیری در قبال آنچه کار می کند ، چه چیزی مفید نیست و چگونه می توانیم پیشرفت کنیم” است.


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید