[ad_1]

موزیلا از ابتکار مجوز اپل پشتیبانی می کند ، کامیون های بدون راننده Walmart به آرکانزاس می آیند و گوگل کار خود را در زمینه ابتکارات خانگی دو چندان می کند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 16 دسامبر است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

موزیلا از مصرف کنندگان می خواهد از تغییرات ردیابی برنامه ریزی شده اپل پشتیبانی کنند: “پیروزی عظیم برای مصرف کنندگان” از فناوری

به این سود عظیم برای مصرف کنندگان گفته می شود. از اوایل سال آینده ، iOS 14 به برنامه ها نیاز دارد تا از کاربران برای جمع آوری شناسه تبلیغاتی تصادفی خود اجازه عضویت بگیرند. تبلیغ کنندگان از این امر برای ارائه تبلیغات شخصی و پیگیری میزان کارآیی کمپین های خود استفاده می کنند. سازنده فایرفاکس موزیلا از این موضوع پشتیبانی می کند و صفحه جدیدی را راه اندازی می کند که از مردم می خواهد از تصمیم اپل حمایت کنند تا بیشتر به تأخیر نیفتند. در حالی که اپل حریم خصوصی مصرف کننده را تضمین می کند ، غول های دیگر چندان خوشحال نیستند. فیس بوک هنوز از این تغییر راضی نیست و سایر شرکت ها در فرانسه حتی شکایت ضد انحصارطلب کرده اند. تغییرات احتمالاً در اوایل سال 2021 مشاهده خواهد شد.

====

والمارت برای تحویل فناوری در سال 2021 از کامیون های بدون راننده استفاده خواهد کرد

تعجب نکنید اگر در آینده مواد غذایی والمارت شما بدون راننده به شما تحویل داده می شود. Walmart با Gatik ، یک شرکت نوپا که کامیون های حمل و نقل مستقل تولید می کند ، همکاری می کند. گاتیک همچنین در پالو آلتو و تورنتو مستقر است. طبق گفته Verge ، کامیون های بدون سرنشین انتظار می رود در سال 2021 در آرکانزاس راه اندازی شوند ، جایی که کامیون ها کاملاً خودمختار خواهند بود. کامیون ها اقلام را از “زنده” Walmart Supercenter به یک نقطه انتخاب شده انتخاب می کنند تا مشتریان بتوانند سفارشات خود را تحویل بگیرند.

====

LinkedIn در مورد تصمیم Google برای ایجاد کار از راه دور به بخشی ماندگارتر از فرهنگ کار خود سر و صدا می کند. به گفته Verge ، یک ایمیل از طرف مدیر عامل شرکت گوگل Sundar Pichai در روز یکشنبه به کارمندان در مورد برنامه هایی برای آزمایش یک هفته کاری انعطاف پذیر پس از ایجاد شرایط برای بازگشت افراد گفته است. این بدان معناست که کارکنان طبق برنامه جدید سه روز در دفتر و بقیه هفته در خانه کار خواهند کرد. فکر می کنید این استاندارد جدیدی است که برای اکثر شرکت ها در حال پیشرفت است؟ در شبکه های اجتماعی به ما اطلاع دهید یا در مورد یادداشت های نشان پادکست نظر دهید!

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم که ممنونم برای شنیدن.

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

ایندکسر