[ad_1]

انتظار می رود مدیر عامل Rohinhood در این ماه شهادت دهد ، آمازون مدیر عامل جدید و دفاتر اجاره کوتاه مدت دارد … آیا آنها از شیوع بیماری زنده می مانند؟

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این چهارشنبه ، 3 فوریه است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.


انتظار می رود که مدیر اجرایی Robinhood در تاریخ 18 فوریه در مورد کمیته مجلس نمایندگان ایالات متحده شهادت دهد

به گزارش پولیتیکو ، رئیس اجرایی Robinhood انتظار می رود که در 18 فوریه در کمیته پارلمان آمریکا شهادت دهد. قانون گذاران در حال بررسی نقش بورس سهام آنلاین و معاملات GameStop و سایر شرکت ها هستند. سهام GameStop و شرکتهای مشکل دار به لطف ردیتورز که به صندوق های پرچین وال استریت روی آوردند و با قطع سهام علیه شرکت ها شرط بندی کردند ، بازار سهام را متزلزل کردند. Robinhood به عنوان یک پلت فرم راحت با کاربرد آسان برای معامله گران سهام شناخته شده است. پنجشنبه گذشته هنگامی که Robinhood مشتریان خود را از خرید سهام خاص – از جمله GameStop – متوقف کرد ، تنش ایجاد شد. جای تعجب نیست که سهام GameStop دوباره سقوط کرد. برنامه Robinhood دوباره دارای رتبه 1 ستاره است و Google در این زمان برای حذف نظرات منفی دخالت نمی کند.

===

مدیر عامل آمازون جف بزوس برای مدت طولانی یک فرمانده شرکت نخواهد بود. این غول فناوری می گوید در اواخر امسال Bezos به عنوان مدیرعامل جایگزین Andy Jasi خواهد شد. در همین حال ، بزوس در Q3 امسال به سمت رئیس اجرایی خواهد رفت. این تغییر باعث می شود بزوس بتواند از عملیات روزانه 1.7 تریلیون دلاری غول خارج شود. در بیانیه ای ، بزوس گفت: “من به عنوان رئیس Exec ، همچنان به اقدامات مهم آمازون متعهد خواهم بود ، اما همچنین وقت و انرژی لازم را برای تمرکز در صندوق روز 1 ، صندوق زمین Bezos ، Blue Origin ، واشنگتن دارم. پست و احساسات دیگر من. “بزوس از سال 1994 مدیرعامل آمازون بوده و به كتابفروشی آنلاین كمك كرده است تا به یك غول تجارت الكترونیكی تبدیل شود. اندی جسی در حال حاضر مدیرعامل آمازون وب سرویس است كه تجارت ابری آمازون است كه به سرعت در حال رشد است. [The Verge]

===

مفاهیم باز برای اجاره های کوتاه مدت اداری که همکاران شما با شما فاصله دارند … آیا آنها از شیوع بیماری زنده می مانند؟ این هفته ، نوتل ، که مدیریت و اجاره فضای کوتاه مدت اداری و رقیب WeWork را بر عهده دارد ، در ایالات متحده درخواست ورشکستگی کرد. این کاهش ها در حالی رخ می دهد که کاهش شدید تقاضای اداری همچنان به شرکت های اجاره ای کوتاه مدت آسیب می رساند. این تجارت در تلاش است تا آن را از بین ببرد ، اما بلومبرگ گزارش داد که مشتریان با افزایش انتقال به کار از خانه ، در حال لغو قرارداد ، از دست دادن پرداخت و کاهش اجاره هستند. Globe and Mail گزارش می دهد که حتی در کانادا ، 39 شرکت وابسته دفتر کانادایی International Workplace Group درخواست محافظت از ورشکستگی در سال 2020 را داده اند. قبل از دادگاه عالی انتاریو. [LinkedIn]


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir