[ad_1]

طرفداران Infosec با وحشت تماشای گروهی از شورشیان مورد حمایت ترامپ را که به دفاتر Capitol Hill حمله می کنند ، به طور بالقوه سیستم های IT را به خطر بیندازند ، ایلان ماسک ثروتمندترین مرد جهان می شود ، و اوقات خوب همچنان که او حدود 35000 دلار جابجا می شود.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! جمعه 8 ژانویه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.


متخصصان فناوری اطلاعات به سرعت توییتر خود را در حالی که روز گذشته تصاویر شورشیان صفحات تلویزیونی را پر کرده بودند ، از جمله یکی پشت میز سخنگوی مجلس نانسی پلوسی نشسته بود. “هر رایانه ، هر بخش از داده ها در Capitol اکنون باید در نظر گرفته شود. از نظر امنیت ملی »، یک تکنسین در توییتر نوشت. البته بزرگترین نگرانی این است که هر بازیگر بدخواهی بتواند با انگشت شست خود به وسط هرج و مرج وارد شود و به رایانه دسترسی داشته باشد. فرانک داونز ، تحلیلگر سابق تهدید توهین آمیز آژانس امنیت ملی آمریکا ، هشدار داد: “هر سیستمی در آنجا باید بررسی شود.” پس از ظهر چهارشنبه در حالی که کنگره جلسه مشترکی برای شمارش آرا College کالج انتخاباتی در سال 2020 برگزار کرد ، مقامات محلی تأیید کردند که چهار نفر پس از حمله به طرف ساختمان کاپیتول و درگیر شدن پلیس برای شورش ، چهار نفر کشته شدند. г.

الون ماسک اکنون ثروتمندترین مرد جهان است. افزایش قیمت سهام تسلا در روز پنجشنبه مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس را از لیست بنیانگذاران آمازون جف بزوس در لیست ثروتمندترین افراد جهان عبور داد. دارایی خالص ماسک تا صبح پنجشنبه: 188.5 میلیارد دلار ، 1.5 میلیارد دلار بیشتر از بزوس.

سرانجام ، در تاریخ اکونومیست ، رسانه های اجتماعی در مورد مسیر بیت کوین سر و صدا می کنند. آخرین صعود به بیت کوین ، سوار شدن با قطار به پارک تفریحی است که پس از سه برابر شدن در مدت سه ماه ، اکنون بیش از 35000 دلار هزینه دارد. داستان این اقتصاددان می گوید که محبوبیت سکه دیجیتال به دلیل پیوستن برخی از مشهورترین افراد وال استریت به این باند تقویت می شود. این آهنگ در مورد لری فینک از BlackRock ، بزرگترین مدیر دارایی جهان است که در ماه دسامبر گفت بیت کوین می تواند به “بازار جهانی” تبدیل شود. بسیاری از کارشناسان فنی و اقتصادی نظراتی را منتشر کرده اند که نشان می دهد ارز رمزنگاری شده ممکن است گران بودن قیمت را توجیه کند و احتمالاً حرکت صعودی ادامه دارد ، اما آینده آن به عنوان بخشی قانونی از بازار مالی جهانی بسیار نامشخص است.


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، برای بقیه این هفته ، ما می خواهیم شما را به ما بگویید که بزرگترین داستان فناوری در سال گذشته کانادا چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان برای کسب یک لیوان از IT World Canada ، در یک قرعه کشی شرکت می کنند! من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir