هشتگ روند – دزدی دریایی در ایالات متحده جرم است. سیری ، ماشین من کجاست. RIP اریک Engström


جریان دزدان دریایی به زودی در ایالات متحده جرم خواهد شد ، اپل در حال کار بر روی یک وسیله نقلیه مستقل جدید است ، و اریک Engstrom ، قهرمان Windows Gaming و Direct X ، در حال ترک است.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه چهارشنبه ، بیست و سوم است و من میزبان شما بانت بریچ هستم.

====

محتوای جریان دزدی دریایی برای تبدیل شدن به یک جرم فناوری

جریان دزدان دریایی به لطف یک لایحه جدید به زودی در ایالات متحده به جرم جنایی تبدیل خواهد شد. بر اساس این لایحه جدید ، هرکسی که جریانهای ویدیویی از آثار دارای حق چاپ را دزدی دریایی کند ، مرتکب جرمی شده و مجازات جریمه یا حبس خواهد شد. مجازات قبلی برای پخش سرقت غیرقانونی یک تخلف بود. این لایحه خدمات جریانی گسترده و غیرانتفاعی را هدف قرار داده است. با این حال ، این فعالیت های غیر تجاری یا افرادی که آگاهانه یا ناآگاهانه به جریان های دزدی دریایی دسترسی دارند ، اعمال نمی شود. این لایحه با در نظر گرفتن چگونگی تغییر عادت مشاهده افراد از زمان لمس COVID-19 تصویب شد و به آنها فرصت بیشتری برای مشاهده محتوا می دهد.

====

سلام ، سیری ، ماشین من را روشن کن. درست است – به گفته رویترز ، اپل در حال کار بر روی یک وسیله نقلیه خودران جدید با فن آوری باتری “دستیابی به موفقیت” تا سال 2024 است. با این حال ، غول فنی از بحث در مورد خودرو جدید خودداری کرد. منابع ناشناس ادعا می کنند که این یک ماشین برای بازارهای انبوه است ، دارای یک باتری “کاملاً” ارزان تر و سنسورهای رهبر ، که به اتومبیل های خودران یک نمای سه بعدی از جاده می دهد. [LinkedIn]

حتما بخوانید:
Corel به Alludo | تجارت فناوری اطلاعات

====

اریک Engström ، خالق DirectX در 55 سالگی به دلیل فناوری درگذشت

سرانجام ، برخی اخبار سنگین مبنی بر اینکه اریک Engstrom ، پیشگام Windows Gaming و DirectX ، در سن 55 سالگی به دلیل آسیب دیدگی درگذشت. او بخاطر سهم خود در DirectX به یادگار مانده است ، جایی که API بازیهای Windows OS مایکروسافت را به بهترین انتخاب برای PC Gaming تبدیل کرده است. DirectX مجموعه ای از رابط های برنامه نویسی برنامه (API) است که به کامپیوتر اجازه می دهد بازی هایی را شناسایی کند و بازی کند که می توانند از قابلیت های گرافیکی آن رایانه استفاده کنند. این امر همچنین زمینه را برای آنچه اکنون به عنوان کنسول Xbox مایکروسافت می شناسیم هموار کرد. در امان باشید ، اریک ، مردم را در دنیای واقعی و مجازی شادی می کنید.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، در چند هفته آینده ، ما می خواهیم که به ما بگویید بزرگترین داستان فناوری کانادا در سال جاری چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان برای کسب شانس لیوان IT World Canada در سال جدید به قرعه کشی می شوند!

من بانت بریچ هستم که ممنونم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید