هشتگ روند – دادگاه مچ دست Uber را می زند. تحقیقات برجسته محبوبیت WFH. خداحافظ Adobe Flash

[ad_1]

دادگاه ماساچوست می گوید Uber نمی تواند کاربران را به شرطی که احتمالاً نخوانده اند حفظ کند ، تقریباً 30٪ از افراد در صورت مجبور شدن به دفتر کار و یا آخرین خداحافظی ما با Adobe Flash شغل خود را ترک می کنند.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! پنجشنبه 7 ژانویه است و من میزبان شما هستم ، Banet Breache.


دادگاه می گوید Uber نمی تواند کاربران را در شرایطی که احتمالاً از این فناوری نخوانده اند نگه دارد

دادگاه ماساچوست کاملاً واضح شده است: Uber نمی تواند کاربران را به اصطلاحاتی که احتمالاً نخوانده اند حفظ کند. فقط کافی نیست که بگویید “با ایجاد یک حساب Uber ، شما با شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری موافقت می کنید.” کاربران می توانند برای مشاهده پیوندی برای مشاهده این اسناد قانونی به صورت اختیاری کلیک کنند ، اما این برنامه به کاربران نیازی به این کار ندارد. هیچ وقت به کاربران نیازی نیست که روی دکمه “موافقم” کلیک کنند. این راه حل بسیاری از گفتگوها را برای سایر شرکت های فن آوری در مورد شرایط خدمات یک طرفه برای مصرف کنندگان باز می کند ، بدون اینکه صریحاً متوجه این کار شوند. در طول دادخواست ، دادخواست بر اساس این واقعیت تنظیم شد که کاربر نابینای Uber هرگز به داوری رضایت نداد. دادگاه موافقت کرد که صرف ذکر شرایط صفحه ثبت نام برای ایجاد یک قرارداد الزام آور بین راننده و Uber کافی نبود.

===

کار از خانه: 30٪ می گویند اگر مجبور شوند به دفتر فناوری برگردند آنجا را ترک می کنند

اگر به شما گفته شود باید به دفتر برگردید کار خود را ترک می کنید؟ یک مطالعه جدید نشان می دهد که اگر 30٪ از متخصصین شاغل پس از همه گیری بیماری مجبور به بازگشت به مطب شوند ، این کار را انجام می دهند. با ظهور واکسن ها ، بسیاری از شرکت ها در حال برنامه ریزی برای درخواست کارمندان برای بازگشت به مطب هستند. با این حال ، کارفرمایان ممکن است بخواهند دوباره فکر کنند. نظرسنجی جدیدی که از 1022 متخصص LiveCareer ، یک مشاوره جستجوی کار و شغل آنلاین انجام شده است ، می گوید 29٪ از کارکنان آنجا را ترک خواهند کرد. به طور کلی ، کارکنان انتظار دارند با انعطاف پذیری بیشتری کار کنند. شاید بتوان انتظار رویکردهای ترکیبی را داشت. فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

===

سرانجام ، خداحافظ Adobe Flash. افزونه مرورگر رسماً به پایان عمر خود رسیده است. فلش در سال 1996 در دسترس قرار گرفت تا جریان آنلاین فیلم ها را آسان تر کند. او همچنین در مورد بازی ها ، طراحی شخصیت ها ، انیمیشن ها و موارد دیگر بازی را تغییر داد. اما مسائل امنیتی سرانجام Flash را خسته کرد. همچنین در پشتیبانی از عصر گوشی های هوشمند ناموفق بود. در حالی که Adobe Flash از شما به دلیل محتوای ارائه شده و لحظات خوبی که در آزمایشگاه کامپیوتر در دوران دبستان ارائه می دهید ، تشکر می کند. [LinkedIn]


این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. و به یاد داشته باشید ، برای بقیه این هفته ، ما می خواهیم شما را به ما بگویید که بزرگترین داستان فناوری در سال گذشته کانادا چیست. ما را از طریق TwitterITWorldCa با ما در میان بگذارید یا درباره یادداشت های نمایش برای این قسمت در ITWorldCanada.com نظر بگذارید. پاسخ دهندگان برای کسب یک لیوان از IT World Canada ، در یک قرعه کشی شرکت می کنند! من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme