هشتگ روند – اختلاف ضد آب برای آیفون؛ ویرایش مجدد تعداد روزانه کاربران ؛ فروش تعطیلات در آمازون


آیفون های اپل آنچنان که فکر می کنید ضد آب نیستند ، Reddit برای اولین بار تعداد کاربران روزانه خود را نشان می دهد و آمازون بزرگترین فصل خرید تعطیلات را در تاریخ خود دارد.

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 2 دسامبر است و من میزبان شما هستم ، بانت بریچ.

======

ادعاهای ضد آب بودن آیفون ناعادلانه است. اپل برای این فناوری 12 میلیون دلار جریمه کرد

آیا تلفن های اپل واقعاً ضد آب هستند؟ به نظر می رسد تنظیم کننده های ایتالیایی چنین تصوری ندارند. آنها 12 میلیون دلار اپل را به دلیل ادعای گل سرسبد ضد آب در مورد مقاومت در برابر آب آیفون جریمه کردند. مقامات ضد انحصاری ایتالیا می گویند که اپل ادعاهایی در مورد مقاومت در برابر آب داشته است ، بدون اینکه برای مصرف کنندگان روشن کند که این در شرایط ایده آل آزمایشگاهی درست است و تلفن ها در شرایط واقعی آزمایشات را پشت سر نگذاشته اند. قسمت دوم این است که اپل در بازاریابی خود ادعا می کند مقاومت می کند ، اما پس از آن خدمات گارانتی تلفن های آسیب دیده از آب را رد می کند. طبق 9-5MAC ، اپل با نشانگرهای داخلی که نشان دهنده وجود آب در دستگاه است به آیفون نزدیک می شود. اپل خط مشی خاص خود را در امتناع از تعمیر یا تعویض ضمانت نامه هنگام فعال شدن این نشانگر دارد. کارشناسان می گویند این مشکل می تواند به جریمه های اضافی در اتحادیه اروپا و ایالات متحده منجر شود.

======

Reddit برای اولین بار تعداد کاربران فعال در روز را فاش می کند: 52 میلیون از این فناوری

Reddit برای اولین بار تعداد کاربران روزانه خود را به صورت علنی فاش کرده است. Reddit به وال استریت ژورنال گفت ، غول رسانه های اجتماعی برای اولین بار به رکورد 52 میلیون کاربر فعال رسید و افزود که استفاده روزانه از ماه اکتبر 44 درصد افزایش یافته است. در مقایسه با توییتر ، اسنپ چت و فیس بوک ، میزان استفاده روزانه از Reddit بسیار سریعتر از آنها است. این رشد به دلیل طراحی مجدد Reddit در سال 2018 و افزودن ویژگی هایی مانند گالری ها و نظرسنجی ها است. وی همچنین اقدامات بیشتری را علیه اجتماعات مشکل دار آغاز کرد. با وجود درک مثبت Reddit ، تعداد کل کاربران این سیستم عامل در مقایسه با غول های دیگر دشوار است. توییتر روزانه 187 میلیون کاربر ، اسنپ 249 میلیون و فیس بوک 1.82 میلیارد کاربر دارد.

======

سرانجام ، یک غول فناوری دیگر نیز شاهد رشد است. آمازون می گوید فصل خرید تعطیلات امسال بزرگترین فصل در تاریخ آن بوده است. آمازون اطلاعات فروش خود را اعلام نکرد ، اما گفت که این تجارت مستقل از جمعه سیاه تا دوشنبه سایبری حدود 4.8 میلیارد دلار فروش جهانی داشته است که 60 درصد افزایش نسبت به سال گذشته داشته است. به گزارش رویترز ، دوشنبه سایبری امسال بزرگترین رویداد خرید آنلاین در ایالات متحده تاکنون است که با 11.4 میلیارد دلار بسته شده است. خریداران به دلیل COVID-19 عمدتاً از فروشگاه های فیزیکی خودداری می کنند. [LinkedIn thread]

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. من بانت بریچ هستم ، با تشکر برای شنیدن صحبت ها.


منبع: night-sky.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>