هشتگ روند ، 8 ژوئن 2021 – بزوس به فضا می رود. از دست دادن HQ2 در تورنتو مزایایی به همراه دارد ، WWDC اپل شروع می کند


جف بزوس سفر فضایی خود را اعلام کرد ، باخت تورنتو در مسابقه HQ2 در سال 2017 منجر به مزایای غیر منتظره ای شد و اپل به روزرسانی های اصلی نرم افزار را در WWDC 2021 اعلام کرد.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! سه شنبه 8 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

آخر هفته گذشته ، جف بزوس اعلام کرد که موشک خود را در ماه جولای به فضا پرتاب می کند و به اولین خدمه ای که در کپسول Blue Origin پرواز می کند پیوست. بزوس می گوید که او در تاریخ 20 ژوئیه با برادرش مارک از تگزاس شروع خواهد کرد. این خبر تنها چند هفته پس از اعلام رسمی بزوس مبنی بر استعفا از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی آمازون در 5 ژوئیه ، 15 روز قبل از برکناری منتشر شد. Blue Origin شرکت خود بزوس است که پانزدهمین پرواز آزمایشی موشک New Shepard متعدد خود را در ماه آوریل انجام داد. این پرواز آغاز تجارت فضایی Blue Origin خواهد بود. [CBC]

به دنبال از دست دادن تورنتو به سیاتل در سال 2017-2018 آمازون ‘HQ2’ یا مسابقه در مقر ، اطلاعات جدید نشان می دهد که از دست دادن پیشنهاد هنوز به مزایایی منجر شده است. این رقابت در سال 2017 برای بسیاری از شهرهای آمریکای شمالی جنون آمیز بود و در سال 2018 ، کارمندان آمازون برای مشاهده و اظهار نظر در مورد سایت ها ، از شهرهای موجود در این لیست بازدید کردند. تورنتو “بحث داغی” دریافت کرد و گروه بررسی سایت هزینه های زیاد و مالیات های زیاد را منفی عنوان کردند. با این حال ، از آن زمان ، تورنتو به طرق مختلف سر و صدا و مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان مثال ، آمازون می گوید نیروی کار خود در تورنتو را به بیش از 1600 نفر افزایش داده است ، تا 2000 کار دیگر به 2000 کار اضافه شده است. علاوه بر این ، بیش از 100 شرکت بین المللی با بیش از 5000 شغل بیش از 1 میلیارد دلار در منطقه هزینه کرده اند. [Toronto Star]

WWDC سالانه اپل دیروز با تعدادی از اعلامیه های مهم نرم افزاری راه اندازی شد. این شرکت با معرفی iOS 15 ، معرفی پیشرفت های صوتی و اشتراک گذاری صفحه SharePlay برای FaceTime ، خلاصه ای از اعلان ها و حالت تمرکز برای هشدارها و همچنین ویژگی Live Text برای استخراج متن از تصاویر ، پیش قدم شده است. iPad OS همچنین مقداری عشق دارد. به زودی کاربران می توانند اسبابک ها را به صفحه اصلی iPad اضافه کنند و به کنترل های جدید چند وظیفه ای دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، اپل با بسیاری از ویژگی های جدید برنامه های اصلی خود مانند Photo ، iCloud ، Wallet و سایر برنامه ها را ارتقا داده است. برای پوشش کامل همه پیام ها ، پوشش ما را در ITWorldCanada.com بررسی کنید یا برای WWDC ثبت نام کنید که برای همه رایگان است.

حتما بخوانید:
قیمت دریچه سقفی - شرکت صنعتی رحمتی

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire برای دریافت تمام اخبار مهم ، هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید