هشتگ روند ، 8 آوریل 2021 – روشهای اجاره فیس بوک در کانون توجه؛ Google I / O مجازی می شود. مدارس در انتاریو در حال مجازی شدن هستند


این گزارش روشهای استخدام فیس بوک را روشن می کند ، I / O گوگل امسال به تمرینات خود بازمی گردد و مدارس در تورنتو دور می شوند.

اینها همه اخبار فناوری هستند که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! این پنجشنبه ، 8 آوریل است و من میزبان شما Baneet Braich هستم.

در گزارش فناوری آمده است که فیس بوک کارمندان سیاه پوستی را استخدام نکرد زیرا آنها “از نظر فرهنگی مناسب نبودند”.

تاریخچه واشنگتن پست در مورد شیوه های استخدام فیس بوک به ادعاهای تبعیض این شرکت در برابر نامزدهای سیاه پوست دامن می زند. این داستان به تعدادی از منابع و همچنین شکایات ثبت شده در کمیسیون فرصت اشتغال برابر ایالات متحده برای مدیرانی که از نامزدهای سیاه پوست مواردی مانند “شکی نیست که شما می توانید این کار را انجام دهید ، اما ما واقعاً به دنبال فرهنگ صحیح هستیم.” فیس بوک محاسبه فرهنگ را انکار کرده است ، اما به پست گفت که “اهداف تنوع و گنجاندن در بازخورد رهبران ارشد را اضافه کرده است. “

رویداد I / O گوگل امسال برگشت و به دلیل همه گیری همه گیر کاملا مجازی خواهد بود. این رویداد از 18 تا 20 مه برگزار می شود و حضور در آن رایگان خواهد بود. این وب سایت فعال است و می توانید برای دو روز یادداشت های اصلی با هدف کاربران و توسعه دهندگان ، جلسات فنی ، سمینارها ، جلسات و موارد دیگر ثبت نام کنید. برنامه کامل در اواخر این ماه منتشر خواهد شد ، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که این بار Google چه چیزی را فاش می کند.

حتما بخوانید:
اتریوم چیست ؟

سرانجام ، مدارس در انتاریو کاملاً مجازی می شوند. نسخه های به سرعت در حال انتشار COVID منجر به تعطیلی مدارس در استان برای حداقل دو هفته تا 18 آوریل شد. اکنون مدارس در حال بازگشت به یادگیری از راه دور هستند و اگر داده های ردیابی covid پیشرفتی نشان ندهند ، می توان صف را افزایش داد. CTV گزارش می دهد که کودکان پیش دبستانی در حین تعطیلی همچنان می توانند در مهد کودک های دفاتر هیئت مدیره مدارس شهرستان تورنتو حضور داشته باشند.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. من بانت بریچ هستم ، ممنون که گوش دادی!


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید