هشتگ روند ، 7 ژوئن 2021 – ایالات متحده تحقیقات باج افزار را افزایش می دهد. سانسور مرد تانک السالوادور بیت کوین را به عنوان دادخواست قانونی قبول می کند


ایالات متحده اعلام کرد که تحقیقات باج افزار بسیار جدی تر خواهد بود ، نتایج جستجو برای تصاویر Tank Man را سانسور کرد و السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان مجوز قانونی پذیرفت.

این همه اخبار کسب و کار / فناوری است که هم اکنون محبوب است. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! دوشنبه 7 ژوئن است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

رویترز گزارش داد که وزارت دادگستری ایالات متحده تحقیقات حملات باج افزار را به اولویت مشابه تروریسم به دلیل هک شدن خط لوله استعمار و خسارات فزاینده ناشی از حملات سایبری افزایش داده است. طبق این نشریه ، دستورالعمل های داخلی که روز پنجشنبه به دادستانی های آمریکا در سراسر کشور ارسال شده است ، پیشنهاد می کند تحقیقات باج افزار توسط یک کارگروه جدید در واشنگتن هماهنگ شود. در مورد حمله خط لوله استعماری ، این شرکت تصمیم گرفت به هکرهایی که به سیستم آنها حمله کردند نزدیک به 5 میلیون دلار برای دسترسی مجدد به آنها پرداخت کند.

اینترنت پس از کشف اینکه مایکروسافت در حال مسدود کردن تصاویر و فیلم ها در سراسر جهان “مرد تانک” ، معترض ناشناس در زمان بی رحمانه چینی ها است ، بالستیک شد. سرکوب علیه تظاهرات دموکراسی در میدان تیان آنمن در پکن در 4 ژوئن 1989. طبق گزارش های متعدد ، این عکس ها توسط جمعه بینگ ، موتور جستجوگر مایکروسافت ، در سراسر جهان بارگیری شد. شایان ذکر است که جمعه سی و دومین سالگرد این رویداد بود. سخنگوی مایکروسافت به CNN گفت که آنها خطا را آفلاین کرده اند و دلیل آن حذف “خطای انسانی” است. این تصاویر روز شنبه در سراسر جهان – خارج از چین – دوباره ظاهر شد.

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

سرانجام ، السالوادور به دنبال معرفی قانونی است که این کشور را به عنوان اولین کشور مستقل در جهان که بیت کوین را به عنوان پول قانونی ، همراه با دلار آمریکا قبول می کند ، قرار دهد. در یک پخش ویدیویی از بیت کوین 2021 ، یک کنفرانس چند روزه در میامی که بزرگترین رویداد بیت کوین در طول تاریخ خوانده شد ، رئیس جمهور نایب بوکله از همکاری السالوادور با شرکت کیف پول های دیجیتال Strike برای ایجاد زیرساخت های مالی مدرن کشور با استفاده از فناوری بیت کوین خبر داد. من مطمئن هستم که این باعث خوشبختی بانکهای بزرگ * در آنجا * خواهد شد.

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در جریان است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسات خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home اضافه کنید. فراموش نکنید که برای ما ثبت نام کنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همچنین ، قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی محبوب هشتگ ما را به زبان فرانسه ، که هر جمعه ساعت 3 بعد از ظهر می افتد ، بگیرید. ممنون که گوش دادید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید