هشتگ روند ، 5 مه 2021 – Wealthsimple 750 میلیون دلار از بودجه خودداری می کند. بیل و ملیندا از هم جدا می شوند؛ استفاده از مسدود کننده های تبلیغات


Wealthsimple 750 میلیون دلار بودجه از صندوق های سرمایه گذاری خطرناک و مشاهیر کانادا را حفظ کرده است ، بیل و ملیندا گیتس او را ترغیب به ترک می کنند ، و مسدودکننده های تبلیغات محبوبیت بیشتری پیدا می کنند

همه اینها اخبار فناوری است که در حال حاضر محبوب هستند. به هشتگ پرطرفدار خوش آمدید! چهارشنبه 5 مه است و من الکس کوپ میزبان شما هستم.

Wealthsimple حرکاتی انجام می دهد. خواننده رپ کانادایی ، دریک و بازیگر رایان رینولدز بخشی از بودجه برجسته غول fintech Wealthsimple Technologies Inc. این شرکت با حمایت برخی از صندوق های سرمایه گذاری پیشرو دره سیلیکون ، یک معامله 750 میلیون دلاری را اعلام کرد. مطابق با کره زمین و نامه، برخی از این VC ها شامل Dragoneer Investment Group ، DST Global و Redpoint Ventures هستند. Wealthsimple نیز در ارزیابی خود یک رونق عمده را تجربه کرده است. در مقایسه با 1.4 میلیارد دلار ، ارزش Wealthsimple اکنون 5 میلیارد دلار است. تعجب بزرگی نیست که این حرکت را ببینیم ، زیرا غول پلتفرم بدون کمیسیون در طول همه گیر شدن محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

از زمانی که بیل و ملیندا گیتس علناً اعلام کرد پس از 27 سال ازدواج او را رها می کنند ، رسانه های اجتماعی سر و صدا می کنند. که در بیانیه مشترک روز دوشنبه ، یکی از ثروتمندترین زوج های جهان گفت که آنها از طریق بنیاد بیل و ملیندا گیتس به کار خود ادامه می دهند. این زوج گفتند: “ما همچنان به این مأموریت اعتقاد داریم و به همکاری با یکدیگر در بنیاد ادامه خواهیم داد ، اما دیگر اعتقاد نداریم که می توانیم در مرحله بعدی زندگی خود به عنوان یک زوج با هم رشد کنیم.”

مسدود کردن تبلیغات در حال افزایش است زیرا میلیون ها نفر دیگر به دنبال حفظ حریم خصوصی ، امنیت و آزار کمتر از فناوری هستند

سرانجام ، بر اساس گزارشی از شرکت فناوری تبلیغات Blockthrough ، مسدود کننده های تبلیغات ، به ویژه در دستگاه های تلفن همراه ، در حال افزایش هستند. در طول سال گذشته ، مسدود کردن تبلیغات تلفن همراه با 10٪ افزایش به 586 میلیون کاربر رسیده است. کار Blockthrough این است که با ارائه سیستمی که کاربران وب سایت را ترغیب می کند انتخاب یک سیستم کمتر سرزده را به نام تبلیغات قابل قبول. این تبلیغات کمتر باعث حواس پرتی می شوند ، اما با این حال با انتقاداتی روبرو می شوند که اجازه پیگیری می دهد ، این مسئله اصلی در اختلاف بین اپل و فیس بوک است.

حتما بخوانید:
سال مرور: موارد اصلی برای 20 قسمت از گفتگوهای CMO

این همه اخبار فناوری است که در حال حاضر در حال حاضر است. هشتگ روند بخشی از شبکه ITWC Podcast است. ما را به جلسه خلاصه الکسا فلش یا جلسات روزانه Google Home خود اضافه کنید. ثبت نام در سایت ما را فراموش نکنید خبرنامه روزانه IT Wire تا همه اخبار مهم را هر روز مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. و قسمت بعدی هشتگ Tendances ، قسمت هفتگی هشتگ پرطرفدار ما را به زبان فرانسوی ، که هر جمعه ساعت 3 بعدازظهر من الکس کوپ هستم ، متشکرم که گوش می دهید ، بگیرید!
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید